Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити і акційні програми

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з новими депозитами та акційними пропозиціями, серед яких – підвищені ставки на честь ювілею банку і бонуси для пенсіонерів. Крім цього, дізнаєтеся про новий вклад з авансовою виплатою відсотків і 7-денний депозиті з пролонгацією.

В Укрсоцбанку до 31 серпня 2015 діє акційна пропозиція, приурочена до 25-річчя банку. В рамках святкового пропозиції «25 років разом» Укрсоцбанк дарує вкладникам надбавки до відсоткових ставок у розмірі + 0,25% річних за строковими вкладами. Крім того, 325 щасливчиків отримають від банку спеціальний бонус – 25% річних за депозитом у гривні. Розіграш бонусної ставки буде проходить щотижня в період дії акції.

Щоб стати учасником акції, достатньо оформити будь-який з вкладів – «Класичний», «Капітал», «Кращий для дорогих» або «Цільовий» у національній валюті, строком від 2 місяців. Мінімальна сума депозиту – 10 тис. гривень.

imageУ банку Південний до 1 липня 2015 діє акційна програма «Бонус», за умовами якої банк нараховує до базових депозитних ставок додаткові відсотки в розмірі + 0,5% річних у гривні та + 0,25% в доларах і євро всім вкладникам-фізичним особам, які оформили вклади «Прибутковий» або «Накопичувальний».

Укрінбанк порадував запуск відразу двох нових вкладів – «Яскрава сімка» і «Гроші вперед». Депозит "Яскрава сімка" можна оформити строком на 7 днів, з можливістю пролонгації 11 разів. Початкова процентна ставка по депозиту становить 18% річних у гривні, 8% у доларах і 7% в євро.

З кожною наступною пролонгацією прибутковість по вкладу збільшується на 0,5% річних в гривні, доларах і євро. Депозит «Яскрава сімка» відкривається при сумі не менше 500 тис. Гривень, 25 тис. Доларів / євро. Відсотки по депозиту виплачуються в день повернення вкладу, без капіталізації.

imageДепозит «Гроші вперед» оформляється строком на 3 місяці під 25% річних у національній валюті. Відсотки виплачуються авансом – за перший місяць дії депозиту і щомісяця – за наступний термін дії депозиту. Пролонгація терміну, поповнення і дострокове зняття умовами вкладу не передбачені. У подарунок кожному вкладнику видається платіжна карта для отримання нарахованих відсотків.

Вклади «Яскрава сімка» і «Гроші вперед» стартували 11 червня і діють у банку на постійній основі. У банку «Хрещатик» до кінця червня діє акційний депозит «Живи сонячно» з щомісячною виплатою відсотків. Строки розміщення – 1, 3 або 6 місяців. Процентні ставки становлять:

  • 22% річних у гривні, 9% в доларах і 8% в євро – на термін 1 місяць,
  • 24% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро – на термін 3 місяці,
  • 25% річних у гривні, 11% у доларах і 10% у євро – на термін 6 місяців.

Мінімальна сума для відкриття вкладу дорівнює 2000 гривень, 200 доларів / євро.

При оформленні депозиту через систему інтернет-банкінгу «Хрещатик онлайн» процентні ставки збільшуються на 0,25% річних у гривні та 0,15% у доларах / євро.

Платинум Банк пропонує пенсіонерам отримати додатковий заробіток на власних депозитах. Згідно з новою програмою лояльності, орієнтованою на пенсіонерів, банк нараховує бонусні відсотки в розмірі + 1% в гривні і + 0,5% у доларах і євро при відкритті депозиту «Готівкові щомісяця».

Бонуси діють для нових вкладів, за умови надання клієнтами пенсійного посвідчення. Вкладником і учасником даної програми може стати пенсіонер будь-якого віку, незалежно від причини виходу на пенсію.

Депозити з бонусам можна оформити виключно у відділеннях Платинум Банк (online оформлення не доступно).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?