Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити: експрес-відсотки за 7 днів + 8% у подарунок

Пропонуємо нашим читачам огляд нових депозитів, в числі яких два 7-денних вклади з щотижневої виплатою відсотків. Також у статті ви знайдете інформацію про програму лояльності для жінок, участь у якій дозволяє отримати додатково 8% річних до ставки за гривневим вкладом на 1 місяць.

imageУ депозитної лінійки Мегабанку зі 2 березня 2015 стартував новий депозит «Експрес відсотки», з коротким терміном розміщення – всього 7 днів під 19% річних у гривні, 8% в доларах і 7% в євро. Виплата відсотків здійснюється кожні 7 днів.

Депозит можна пролонгувати на новий строк, не менше 7 днів. Загальний термін депозиту не повинен перевищувати 6 періодів по 7 днів, що відповідає 1,5 міс. Кожен раз, при пролонгації вкладу банк збільшує процентну ставку, що діє за договором на момент продовження на 0,5% річних. Умови депозиту дозволяють вносити поповнення на суму не менше 100 гривень, 20 доларів / євро. Мінімальна сума для відкриття депозиту складає 500 гривень, 100 доларів / євро.

imageДіамантбанк розширив депозитну лінійку короткостроковим депозитом «Зручний тиждень». Депозит «Зручний тиждень» оформляється строком на 7 днів, з автоматичною пролонгацією на наступний аналогічний термін. Максимальна кількість пролонгацій – 50. Базова процентна ставка становить 17% річних у гривні.

Особливість вкладу – в можливості збільшення прибутковості за рахунок щотижневої капіталізації відсотків і права поповнення. Крім того, депозит «Зручний тиждень» можна відкрити в системі інтернет-банкінгу і отримати при цьому додатковий бонус у розмірі 0,5% річних до основної ставки. Мінімальна сума депозиту становить 2000 гривень. При достроковому розриві депозитного договору проценти перераховуються за нульовою ставкою.

imageКомІнвестБанк пропонує оформити фізичним особам акційний депозит «Весняний» з щомісячною виплатою відсотків. Процентні ставки по вкладу складають:

– На терміні розміщення 3 місяці – 19,5% річних у гривні, 8% – у доларах / євро;

– На терміні розміщення 6 місяців – 20,5% річних у гривні, 8,5% – у доларах / євро.

Поповнення вкладу здійснюється на суму не менше 500 гривень, 100 доларів / євро. За дострокове розірвання банк має право стягнути 3% від суми депозиту, відсотки при цьому перераховуються за нульовою ставкою. Вклад «Весняний» можна оформити до 25 травня 2015 року.

Ідея Банк на честь весни і жіночого свята запрошує всіх жінок взяти участь у спеціальній акції. При розміщенні гривневого депозиту терміном від 2 місяців в період з 6 по 13 березня (включно) клієнтки отримують додаткові 8% річних до гривневої ставки за один місяць. Додаткові відсотки будуть зараховані на поточний рахунок клієнтки як грошовий бонус.

Перед бажаючими взяти участь в акції – широкий вибір гривневих депозитом строком від 2 місяців. Звертаємо вашу увагу на новинки, що стартували минулого тижня – депозити «Чотири пори року» та «Чотири пори року онлайн» з виплатою відсотків в кінці терміну і можливістю поповнень.

image

Термін обох депозитів – 3 місяці. Процентні ставки становлять 22,5% річних при оформленні вкладу у відділенні і 23% річних при оформленні через систему інтернет-банкінгу. Мінімальна сума вкладу – 1000 гривень.

Покваптеся оформити новий вклад і отримати бонус, так як акція завершується через 3 дні!

Платинум Банк пропонує своїм клієнтам збільшити ставку по депозиту в національній валюті на 1%. Для отримання додаткової відсотка потрібно запросити в банк до 4 осіб – друзів клієнта, які захочуть оформити новий вклад в Платинум Банку. За кожного друга клієнт отримує + 0,25% до свого депозиту.

В акції «Друзі» беруть участь нові вклади за депозитними продуктами «Готівкові щомісяця», «Бажане збільшення», «Гарантований зростання» і «Валютобменний», оформлені строком на 3, 6, 12 або 18 місяців.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?