Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові банківські продукти і способи погашення кредитів

Пропонуємо вашій увазі щотижневий огляд найактуальніших банківських новин, в числі яких – інформація про карту «Електронний гаманець», міжнародну карту в британських фунтах стерлінгів, нові можливості в оплаті кредитів та інше.

НОВІ ПЛАТІЖНІ КАРТИ

Укрексімбанк з лютого почав випуск міжнародних платіжних карт Visa Int. в британських фунтах стерлінгів. Дане нововведення спрямоване, в першу чергу, на тих клієнтів, які часто подорожують і проводять багато часу у Великобританії.
Також, карта стане в нагоді тим, хто вирішує відправити свою дитину на навчання до Великобританії на тривалий термін. У такому випадку, один з батьків може оформити дану карту, як додаткову до основної. Для швидкої і безкоштовної передачі коштів дитині буде достатньо, щоб батько поповнив свій картковий рахунок.
Головна перевага платіжної картки у фунтах стерлінгів – при розрахунках у Великобританії відсутня додаткова комісія за конвертацію коштів. Крім того, завдяки наявності безконтактної технології payWave карта може використовуватись для швидкої оплати проїзду в лондонському транспорті.

clip_image001

Банк Михайлівський пропонує новий інноваційний продукт на базі електронних грошей – картку "Електронний гаманець". Отримати "Електронний гаманець" у вигляді безкоштовної карти MasterCard може будь-яка фізична особа у віці. Оформлення картки проходить миттєво, без документів. Єдиною умовою отримання картки є наявність мобільного телефону.
Картка "Електронний гаманець" може стати прекрасним подарунком як для дитини, так і дорослої людини, адже поповнювати її легко і зручно – потрібно знати лише номер картки, на яку здійснюється переклад.

clip_image002

Банк Інвестицій та Заощаджень повідомляє про можливість відкриття карти "Заощадження", яка дозволить економити, отримувати додаткові відсотки залежно від залишку на картковому рахунку і вільно розпоряджатись власними коштами. Карту "Заощадження" можна оформити у гривні, доларах та євро.
Серед переваг продукту відзначимо наступні:
– Зняття коштів у будь-який момент без втрати нарахованих відсотків,
– Цілодобовий доступ до заощаджень,

– Зростання відсоткової ставки залежно від суми коштів на рахунку,

– Безкоштовне зняття коштів в АТМ Банку та банкоматної мережі "Атмосфера",

– Оплата товарів і послуг в торгово-сервісних мережах без комісій.

Погашати кредити стало зручніше

Банк Михайлівський пропонує своїм клієнтам у період з 3 лютого по 3 березня 2015 погашати кредитну заборгованість або поповнювати карткові рахунки через відділення Правекс-Банку без комісії.
Клієнти Євробанку отримали можливість погашати заборгованість за кредитом і кредитній карті, поповнювати дебетову карту, поточний рахунок або онлайн-депозит через платіжні термінали мережі TYME (раніше – QIWI). На сьогоднішній день термінальна мережа TYME представлена більш ніж 1000 платіжними терміналами, розташованими у всіх регіонах України, у тому числі 230 – в м.Києві. Для проведення операції через термінал клієнту достатньо ввести номер картки і повний номер рахунку.

clip_image003

Укрсоцбанк UniCredit Bank з 4 лютого 2015 пропонує своїм клієнтам здійснювати платежі за кредитами через будь-які відділення Ощадбанку. Для погашення кредиту в національній валюті клієнту достатньо надати до каси Ощадбанку заповнений платіжний документ разом з необхідною сумою платежу. Якщо ж погашається кредит в іноземній валюті – додатковим умовам є відкриття в Ощадбанку поточного рахунку у валюті кредиту.
Банк Траст повідомляє про можливість погашення кредитів в платіжних терміналах "Банк24 Національний кредит". Для здійснення операції клієнту потрібно ввести останні шість цифр номера кредитного договору з ПАТ Банк "Траст". Комісія термінальної мережі за проведення платежу становить 1% від суми платежу. Мережу платіжних терміналів "Банк24 Національний кредит" налічує більше 4300 автоматів самообслуговування по всій Україні.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?