Новини світу кредитування та банківських послуг.

Несемо скарбничку в банк

Якщо протягом тривалого періоду часу складати весь дріб’язок у скарбничку, в результаті може вийти пристойна сума. Що вийде якщо пробувати обміняти 500 гривень по 50,25 і 10 копійок на купюри.
Відповідно, ми вирішили дізнатися, чи проводять українські банки подібні операції. У ПУМБ е нам сказали, що здійснити таку операцію цілком можливо, але банк не змінює копійки на купюри просто так. Для цього спочатку потрібно відкрити картковий рахунок, куди фінустанова переведе вказані гроші.
Мінімальна комісія за відкриття рахунку (рахунок «Стартовий») становить 20 грн. Нас також цікавить, як довго буде проводитися дана операція. Так, якщо касир буде вважати монети вручну, це займе багато часу, якщо це ж зробить спеціальна машина, чекати доведеться недовго. Мі дізналися, що в Києві така машина знаходиться тільки у відділенні на вул. Андріївській, 4.

kopilka_450x357.jpg.aspx

У ПриватБанку нам повідомили, що фінустанова не займається монетами і не змінює їх.
У Ощадбанку Росії нам повідомили, що за обмін монет ніякої комісії не передбачається. А серед всіх київських відділень автоматізірлованний підрахунок монет можливий тільки на Володимирській, 46.
На гарячій лінії Дельта Банку нам порекомендували звернутися за цією інформацією вже безпосередньо на відділення. Співробітники одного з київських відділень повідомили, що обмін монет в Дельта Банку не проводиться. Там же нам порадили звернутися в Ощадбанк або банк Хрещатик .
Ощадбанк монети просто так не міняє. Фінустанова може тільки прийняти ці гроші на оплату якийсь послуги або перерахувати на особистий рахунок клієнта. Також нам повідомили, що в деяких відділеннях присутні спеціальні машини для підрахунку, але на яких саме – не знають. Щоб послуга обміну була безкоштовною, потрібно вказувати всі реквізити рахунку, а не тільки номер карти. Але якщо обмін відбувається в тому відділенні, в якому відкривався картковий рахунок, ніяких комісій не буде.
У Надра Банку за обмін комісій не стягують, і на кожному відділенні є спеціальне автоматизоване обладнання для підрахунку. Головне, щоб в касі була потрібна сума.

schetchik_450x395.jpg.aspx

У Райффайзен Банку Аваль обміняти копійки можна, і додаткова плата не потрібна. Але от тільки дізнатися, в якому саме відділенні перебуває машинка, можна дізнатися лише обзвонивши або обминувши кілька відділень. На гарячій лінії інформація відсутня.
Альфа-Банк поряд з ПУМБ ом і Ощадбанком відразу візьме гроші в оборот. Просто так розміняти гроші не можна. Можна ними поповнити кредит або покласти на карту. Комісій немає. Як нас запевнили, на кожному відділенні знаходиться новітнє обладнання для підрахунку.
І, нарешті те, в Платинум Банку також міняють без комісій. Головне, щоб запитувана сума була на відділенні. Наявність машини для підрахунку варто уточнювати на місці.
Що ж, як бачимо, з дрібниці, яка роками зберігається в скарбничці, можуть бути реальні гроші. Потрібно тільки зібрати свої скарби і піти в банк. Але тільки не поспішайте. Адже серед Ваших монет може бути та, за яку колекціонери викладуть чималі гроші.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?