Новини світу кредитування та банківських послуг.

Найвищі відсотки по вкладам на півроку?

Вітчизняні банкіри стверджують, що найбільш популярними серед українців є депозити в національній валюті з терміном розміщення 3-6 місяців. Які пропозиції по найбільш популярних термінами є у українських фінустанов, які умови передбачають, і який прибуток обіцяють? Читайте в нашому матеріалі.
Для того, щоб порівняти пропозиції від різних банків, розглянемо варіанти вкладів на суму 10 тис. грн. з терміном розміщення 6 місяців.
Банк Форвард пропонує своїм клієнтам депозит «Крок на зустріч Онлайн», який можна оформити на строк від 3 місяців до 1 року. Мінімальна сума вкладу дорівнює 1 тис. грн. з подальшими поповненнями без обмежень. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на картковий або поточний рахунок у банку. При інвестуванні 10 тис. грн. терміном на півроку процентна ставка складе 26,5% річних, а прибуток від розміщення коштів буде дорівнює 1325 грн. У разі дострокового розірвання прибуток перераховується за ставкою 0,5% річних.
В Ідея Банку можна оформити вклад «Безпечний онлайн» з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн. Допускається відкриття депозиту на термін від 7 днів до 1 року і 6 місяців. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на картковий рахунок, а загальна сума поповнень не може перевищувати початкову суму.

clip_image001

У разі дострокового розірвання перерахунок прибутку здійснюється за ставкою 1% річних. Відкриття 6-місячного депозиту на суму 10 тис. грн. обіцяє процентну ставку в розмірі 25,5% і прибуток, який дорівнює 1275 грн.
У Авант-Банку є пропозиція «Про100% Зелений Депозит», який можна оформити до кінця травня поточного року. Вклад можна відкрити на термін від 1 дня до 1 року і 8 днів. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. Грн. Поповнювати вклад можна протягом перших 6 місяців, тобто, в нашому випадку – протягом усього періоду дії. Виплата відсотків здійснюється на картковий рахунок щомісяця.
У разі інвестування 10 тис. грн. строком на 6 місяців відсоткова ставка становитиме 25% річних а прибуток від розміщення – 1 250 грн.
Вклад «Готівка щомісяця» від Платінум Банку можна оформити на строк від 3 до 36 місяців. Мінімальна сума вкладу дорівнює 1 тис. грн., можливість поповнення відсутня. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на платіжну карту. Пропозицією передбачена автоматична пролонгація до 3 разів. При оформленні депозиту в розмірі 10 тис. грн. на 6 місяців відсоткова ставка становитиме 25% річних, а прибуток – 1 250 грн. При достроковому розірванні застосовується ставка до запитання.

clip_image002

Депозит «Цікавий» від банку Фінансова Ініціатива можна оформити на строк від 3 місяців до 1 року і 10 днів. Мінімальна сума вкладу дорівнює 2 тис. грн., а мінімальна сума поповнення – 500 грн. Вклад передбачає щомісячну виплату відсотків на депозитний рахунок. У разі дострокового розірвання застосовується ставка 0,05%. При оформленні вкладу на суму 10 тис. грн. строком на 6 місяців отримуємо прибуток у розмірі 1225 грн., так як відсоткова ставка при цьому дорівнює 24,5% річних.
Нагадаємо, що відповідно до звітності НБУ, в січні-лютому поточного року українці почали віддавати перевагу гривневим депозитам. пов’язано це з валютними обмеженнями, які вступили в дію в минулому році.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?