Новини світу кредитування та банківських послуг.

Найвигідніший депозит у лютому.

Початок лютого виявився не менш багатим на депозитні новинки, ніж попередній місяць. Короткий огляд найбільш цікавих пропозицій вигідного розміщення вільних грошових кошти дивіться далі.
До Дня св. Валентина Фінростбанк пропонує клієнтам скористатися вигідним акційним двомісячним депозитом "З любов’ю". Даний вклад передбачає високі процентні ставки – 23% річних у гривні та 9% в доларах з щомісячною виплатою відсотків. Святковий вклад можна оформити з 3 по 17 лютого.

clip_image001

Укрексімбанк з 3 лютого пропонує клієнтам новий короткостроковий вклад "7 днів / Оптимальний" в гривнях, доларах і євро. Мінімальний термін розміщення коштів на депозиті – 7 днів, максимальний – 210 днів. Початкова ставка становить 5% у гривні, 2% у доларах і євро, максимальна (наприкінці 29 пролонгації) – 18% річних у гривні, 7% у доларах і 6% в євро.
Банк Фінанси та Кредит впровадив з 3 лютого новий короткостроковий вклад "Чудова Сімка" з виплатою відсотків в кінці кожного 7-денного терміну. Мінімальна ставка (в перші 7 днів) становить 19% річних у гривні, 8% в доларах і 6,5% у євро. Ставки ростуть з настанням кожного 7-денного періоду і в кінці 10-й пролонгації (з 71 по 77 дн.) Складуть 20% річних у гривні, 9% в доларах і 7,5% у євро.

Також банк збільшив ставки по всіх валютних вкладах. Зокрема, за депозитами "Оптима", "Пенсійний", "Стандарт", "Класик", "Стандарт онлайн в системі Інтернет-банкінг" і "Класик онлайн в системі Інтернет-банкінг" ставки виросли термінах розміщення 3, 6 і 12 місяців на 1,5 / 1/0, 5 п.п. відповідно.
Банк "Російський Стандарт" з 7 лютого розширив можливості акційного депозиту "Зимова казка". Тепер, крім гривневого депозиту під 22,5% річних на 3 місяці, грошові кошти можна розмістити на такий же термін і в доларах під 7,5% річних.

clip_image003

Ідея Банк на минулому тижні знову порадував клієнтів привабливими депозитними новинками – "Мегаприбуток" і "Мегаприбуток онлайн". Депозити із щомісячною виплатою відсотків можна розмістити в гривнях, доларах і євро на термін 3 місяці. Максимальні ставки – 22% у гривні, 8,5% в доларах і 7,5% у євро передбачені при оформленні вкладу в системі інтернет-банкінг.

clip_image004

З 4 лютого значно поліпшені умови строкових депозитів у Брокбізнесбанку . За 12-місячним депозитом «Капітал» банк нараховує 21% річних у гривні, 9% в доларах і 8% в євро. Депозити «Класичний» та «Стабільний» дозволяють розмістити грошові кошти на більш короткі терміни (від 1 або 3 міс.) І отримувати високу прибутковість – від 13% до 23% річних залежно від виду вкладу та періоду розміщення.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?