Новини світу кредитування та банківських послуг.

НАЙВИГІДНІШІ КРЕДИТНІ КАРТИ МОМЕНТАЛЬНОЇ ВИДАЧІ

Ринок кредитування стрімко розширюється і збагачується новими пропозиціями. Одне з таких нововведень – кредитні карти миттєвої видачі. Цей банківський продукт розроблений в допомогу тим, кому з якихось причин терміново знадобилися кошти.

ОСОБЛИВОСТІ

Кредитна карта, яку можна оформити і отримати моментально, має свої особливості. Як правило, процес видачі займає близько 30 хвилин, тоді як звичайну карту слід чекати від 3 днів до 3 тижнів у різних банках. Вартість кредитних коштів по такій карті трохи вище, ніж по звичайній кредитці.


Отримуючи кредитку з моментальним зарахуванням коштів, слід уточнити, як скоро можна буде скористатися коштами.

Зазвичай затримок не буває, але деякі кредитні організації залишають за собою право блокувати кошти на рахунку для більш докладного вивчення кредитного портрета позичальника.

Це допомагає банку-емітенту карти суттєво знизити свої фінансові ризики, однак для позичальника в даному випадку втрачається будь-який сенс оформлення моментальної кредитки.

Для отримання «миттєвої» кредитної картки слід надати документи:

  • паспорт;
  • другий документ на вибір.

Для клієнтів, які бажають знизити процентну ставку, банки зазвичай дають можливість надання додаткових документів, які характеризують фінансовий стан позичальника.

Це можуть бути папери, що підтверджують право власності на транспортний засіб або нерухомість, закордонний паспорт з відміткою про візит за кордон за останні півроку, поліс КАСКО, виписка з банківського рахунку.

ПЛЮСИ І МІНУСИ

Думки щодо оформлення Visa або Mastercard Momentum досить суперечливі, оскільки сам продукт має багато позитивних і негативних сторін.

Серед переваг, які дає використання такого інструменту фінансування, виділяють:

  • термінове отримання позикових коштів;
  • мінімальний пакет документів;
  • можливість подачі онлайн-заявки.

Недоліки оформлення миттєвої кредитної картки такі:

  • Висока процентна ставка по кредиту – компенсує високий ризик, що виникає в зв’язку з відсутністю повного вивчення платоспроможності клієнта;
  • Низький кредитний ліміт – банки не готові віддавати великі суми в руки позичальників, фінансовий стан і сумлінність яких не встановлена.

У кожному конкретному випадку позичальник повинен самостійно визначити, які характеристики кредитного пропозиції для нього є визначальними: вартість позики або моментальність.

ДЕ ОТРИМАТИ?

Оформити заявку на отримання кредитної картки моментальної видачі сьогодні можна в більшості банків. Для цього достатньо відвідати будь-який офіс, представити необхідні документи і витратити трохи часу.

Пропозиції кредитних організацій різноманітні, але все є конкурентоспроможними, а значить, задовольняють запитам споживача.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ УМОВ БАНКІВ-ЕМІТЕНТІВ

ставка

Пільговий період

Плата за обслуговування

Креди Агриколь

34,00%

55 днів

300 грн.

Альфа-Банк

40,00%

55 день

безкоштовно

Приватбанк

42,30%

55 днів

безкоштовно

Вибираючи спосіб фінансування, слід віддавати собі звіт в тому, що чим простіше умови отримання кредитної картки, тим менш вигідні умови.

Миттєва кредитна карта – дуже зручний банківський продукт, коли терміново необхідно отримати кредит, і часу на збір довідок і пошук поручителів не вистачає.

Однак якщо є можливість пройти всі етапи подачі заявки на максимально вигідну кредитну пропозицію, найкраще нею скористатися, а оформлення моментальної кредитки краще залишити на випадок форс-мажорних обставин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?