Новини світу кредитування та банківських послуг.

Найшвидші онлайн кредити.

В чому, власне, полягає зручність заповнення онлайн-заявки на отримання кредиту. Про те, які банки швидше відреагували на запит і які умови запропонували, читайте нижче.
Першим у списку випробовуваних банків виявився ПриватБанк . Від моменту заповнення заявки до отримання дзвінка від менеджера минуло 6 хвилин. Журналісту запропонували два способи отримання карти: відвідати відділення банку або замовити кур’єрську доставку на будь-який, зазначений ним адресу. Також журналісту розповіли, що оформлення картки у відділенні займе у нього не більше 15 хвилин, а час, витрачений на заповнення необхідних документів у разі кур’єрської доставки, залежить тільки від нього і кур’єра.

privat_kredit_online_600x454.jpg.aspx

Таємний клієнт висловив бажання отримати карту у відділенні. На що у нього додатково запитали дату народження. Виходить, номер телефону та дата народження – це ті дані, які допоможуть менеджеру банку ідентифікувати заявку клієнта (вона діє на протязі 30 днів). Але жодних додаткових переваг це не дає. Адже якщо буде черга, все одно придеться чекати. Хоча, як сказав співробітник банку: «Часто у кредитного експерта немає черги».
Наступним в нашому списку виявився Альфа-Банк . Всього хвилина, і журналісту передзвонили з приводу оформлення кредиту. Співробітник запропонував розрахувати оптимальну кредитну суму, і, якщо рішення виявиться позитивним, пообіцяв призначити на завтра зустріч у відділенні.
З моменту оформлення дзвінка до зв’язку з менеджером Ренесанс Кредит Банку пройшло 66 хвилин. Співробітник швидко розрахував щомісячний платіж і повідомив про всі додаткові комісіях. Журналісту запропонували заповнити заявку в телефонному режимі. На це, як запевнив менеджер, піде всього 5 хвилин.

Потрібно буде тільки вказати паспортні дані, ІПН та робочий номер телефону (бухгалтерії та відділу кадрів). Потім, якщо рішення буде позитивним, журналісту пообіцяли призначити зустріч у відділенні, де його приймуть без черги. На заповнення документів на місці в цьому випадку має піти ще близько 30 хвилин.
Дзвінок з ВТБ Банку пролунав по закінченню 153 хвилин. Співробітниця банку запропонувала заповнити заявку в телефонному режимі і дізнатися про рішення банку протягом дня. Якщо рішення буде прийнято на користь клієнта, тоді менеджер може призначити зустріч у банку.
З Райффайзен Банку Аваль нам журналісту Banki.ua подзвонили через 129 хвилин. Після короткого розпитування йому запропонували провести розрахунок з подальшим призначенням зустрічі у відділенні. На прийняття банком рішення піде 2-3 дні. Про фінальному результаті таємного клієнта обіцяли повідомити за допомогою смс. Якщо клієнт вибрав кредит готівкою, тоді він відразу зможе прийти в банк за своїми грошима.
Якщо ж мова йде про кредитну картку, то на її оформлення доведеться почекати ще 10 днів. Головна перевага заповнення телефонної заявки, як запевнив журналіста співробітник банку, полягає в тому, що він точно буде знати: згоден банк видати йому кредит чи ні.

Швидкість реакції банків на онлайн-заявки

Банк
Очікування на дзвінок менеджера

Альфа-Банк
1 хвилина

ПриватБанк
6 хвилин

Ренесанс Кредит
66 хвилин

Райффайзен Банк Аваль
129 хвилин

ВТБ Банк
153 хвилини

Що ж, як бачимо, отримати кредит за допомогою відправлення однієї лише онлайн-заявки не вдасться. Просто такий метод запиту допоможе вам отримати рішення, не здійснюючи при цьому візит в банк, і, в деяких випадках, допоможе уникнути довгих черг.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?