Новини світу кредитування та банківських послуг.

Найдешевший іпотечний кредит

На сьогоднішній день іпотечне кредитування є дуже затребуваним у позичальників. Ще зовсім недавно словосполучення «іпотечна позика» викликало жах у багатьох, так як існував стереотип, що іпотека це довготривала фінансова кабала.

Сьогодні ж такий кредит є для дуже багатьох не просто необхідністю, а й чи не єдиним способом придбати у власність житло, про яке мріє кожна людина.

clip_image002 Але іпотека від іпотеки відрізняються. Адже в різних банках умови її теж різні. Але оформити найдешевший іпотечний кредит сьогодні все ж можна, розберемося як.

Схема погашення позики, розмір процентної ставки.

Одними з найважливіших моментів, які впливають на вигідність позики – це процентна ставка (чим вона менша, тим краще) і схема погашення позики.

Величина процентної ставки для кожного позичальника встановлюється індивідуально, оскільки тут банк бере до уваги і розмір доходів позичальника, і термін кредитування, і суму, і багато іншого.

Що ж стосується схеми погашення боргу, то робити це можна двома способами: спочатку виплатити банку відсотки, а потім тільки основний борг або ж розділити основний борг разом з відсотками на рівні частини відповідно до кількості місяців, гасити його в рівних частинах. Останній варіант, до речі, вважається більш вигідним.

Терміни кредитування і початковий внесок.

Як вже зазначалося вище, дешевизну / дорожнечу кредиту в першу чергу визначає величина процентної ставки, а вона безпосередньо залежить від терміну кредитування і наявності / розміру початкового внеску, щодо яких також слід враховувати ряд важливих моментів.

1. Повне погашення іпотечної позики має здійснитися до моменту настання пенсійного віку позичальника.

2. Сума початкового внеску не повинна бути занадто мала, оскільки це загрожує великими сумами щомісячних виплат за кредитом, що аж ніяк не зробить іпотеку дешевою.

3. Якщо ви хочете отримати можливість взяти найдешевший іпотечний кредит, то ви повинні будете визначитися, який саме кредитний термін стане для вас, як для позичальника, найвигіднішим.

Адже чим термін кредитування буде більше, тим вище по даній позиці буде відсоткова ставка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?