Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Будь який кредитний договір передбачає дострокове погашення кредиту, що не тільки дозволяє клієнту припинити дію договору раніше терміну, але і економить його кошти. У банку «Надра» будь-яких штрафних санкцій за дострокове закриття клієнтом кредитного договору немає.

Якщо ж з якихось причин у позичальника виникають труднощі з виплатою кредиту, він завжди може звернутися в банк за реструктуризацією заборгованості.

Банк «Надра», наприклад, пропонує унікальні для банківського ринку України програми, які враховують індивідуальні аспекти при роботі з кожним клієнтом.

clip_image001Крім стандартних інструментів реструктуризації (пролонгація терміну кредиту, зниження відсоткової ставки, зміна валюти кредиту) наші програми передбачають використання індивідуальних умов, які визначаються виходячи з ситуації, що склалася і можливостей клієнта. Це дозволяє банку істотно знизити кількість проблемних кредитів і зберегти з клієнтами взаємовигідне співробітництво.

Найчастіше позичальники звертаються за реструктуризацією іпотечних кредитів. Пропозиції банку «Надра» допомагають клієнтам виконати зобов’язання по кредиту і зберегти заставне майно. Для проблемних кеш-кредитів передбачені свої спеціальні пропозиції, які дозволяють закрити заборгованість в короткі терміни.

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.