Новини світу кредитування та банківських послуг.

На яких умовах можна розірвати кредитний договір достроково?

Будь який кредитний договір передбачає дострокове погашення кредиту, що не тільки дозволяє клієнту припинити дію договору раніше терміну, але і економить його кошти. У банку «Надра» будь-яких штрафних санкцій за дострокове закриття клієнтом кредитного договору немає.

Якщо ж з якихось причин у позичальника виникають труднощі з виплатою кредиту, він завжди може звернутися в банк за реструктуризацією заборгованості.

Банк «Надра», наприклад, пропонує унікальні для банківського ринку України програми, які враховують індивідуальні аспекти при роботі з кожним клієнтом.

clip_image001Крім стандартних інструментів реструктуризації (пролонгація терміну кредиту, зниження відсоткової ставки, зміна валюти кредиту) наші програми передбачають використання індивідуальних умов, які визначаються виходячи з ситуації, що склалася і можливостей клієнта. Це дозволяє банку істотно знизити кількість проблемних кредитів і зберегти з клієнтами взаємовигідне співробітництво.

Найчастіше позичальники звертаються за реструктуризацією іпотечних кредитів. Пропозиції банку «Надра» допомагають клієнтам виконати зобов’язання по кредиту і зберегти заставне майно. Для проблемних кеш-кредитів передбачені свої спеціальні пропозиції, які дозволяють закрити заборгованість в короткі терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?