Новини світу кредитування та банківських послуг.

На депозитах в ліквідованих банках «зависли» три мільярди гривень

У першому півріччі обсяг депозитів у банках, які перебувають у стані ліквідації, знизився до 3035000000 гривень.
Велика частина цих грошей знаходиться на депозитах юридичних осіб. Обсяг коштів фізичних осіб в ліквідованих банках становить 501 млн гривень.
За даними Незалежної асоціації банків України, зниження обсягу вкладів у проблемних установах сприяло підвищення ефективності роботи з ними. Також свою роль зіграло прискорення процедури виплати вкладів за рахунок коштів Фонду гарантування і готовність НБУ до надання grivna_dollar_300x225.jpg.aspxбанкам підтримки у разі потреби.
У першому півріччі цього року за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відшкодування отримали майже 18,2 тисячі вкладників 24 проблемних банків.
Загальна сума таких виплат перевищила 1,1 млрд. грн. Трьом установам були надані стабілізаційні кредити НБУ на загальну суму 780 млн грн. Зазначимо, що нині процедуру ліквідації проходить 21 банк. Всього в Україні працюють понад 170 фінустанов.
При цьому хороша динаміка зростання вкладів у банках зберігається, незважаючи на загальну тенденцію зниження процентних ставок. Нині загальний обсяг залишків банківських депозитів перевищує 610 млрд гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?