Новини світу кредитування та банківських послуг.

Молодіжний кредит

Фраза молодіжний кредит звучить привабливо. Відразу хочеться долучитися до молодого покоління і отримати кредит на особливих умовах: або багато, або дешево, або ще з якимись привілеями.

А чим же насправді хороший молодіжний кредит? В дійсності плюсів не так вже й багато. З основних можна виділити наступні.

При іпотеці грошей дійсно можуть дати більше. Майже стільки, у скільки оцінена нерухомість. Адже все-таки є шанс, що молодь доживе до остаточної виплати кредиту.

Наступний плюс це те, що при оцінці доходів молодих людей деякі банки враховують в тому числі і доходи їхніх батьків. Правда, це в тому випадку, якщо вони згодні виступити созаемщиками.

Що стосується звичайних споживчих кредитів, то ніяких плюсів у молодіжному кредиті я виділити не можу. Одні мінуси.

Наприклад, якщо хлопець не відслужив в армії, то до 27 років у нього є реальна можливість бути спрямованим віддати свій борг Батьківщині, а його борг банку при цьому може на деякий час зависнути. Тому не служившим «бійцям» банки взагалі намагаються не видавати кредити.106

З дівчатами проблема ще більш серйозна. Як ми знаємо, народжувати у них виходить і після 27-ми років. А який платник може бути з непрацюючою вагітної дами або молодої мами, не встигла поки наваритися на материнський капітал?

Тому, якщо і дають молодим кредити, то ніяких поблажок у вигляді пільгових відсотків чекати не доводиться. Що з освітою і куди його застосувати не зрозуміло, досвіду роботи немає, перспективи заробити бабло для віддачі кредиту дуже туманні. А прогуляти кредитні кошти, спокуса дуже великий.

Так що не будуть банки підтримувати підростаюче покоління молодіжними кредитами. Хіба що тільки під заставу нерухомості , яку, якщо що, і відняти можна буде.

Про молоді сім’ї я вже не кажу. Молодість в квадраті – це небезпека для банків в кубі. Тому тут тільки хату в заручники віддавати доведеться.

Кажуть ще, що програма доступне житло для молоді під гарантію держави чи то вже йде, чи то планується, то чи це брехня чергова. Брехати не буду, напевно не знаю. Швидше за все, останнє. Так що, люба молодь, доведеться Вам подорослішати трохи, майном деяким обзавестися, зв’язками, роботою престижною, а тоді вже й за кредитом можна.

Але не переживайте, молодість на гроші поміняти ще встигнете, навпаки складніше. Залишайтеся з нами і будьте щасливі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?