Новини світу кредитування та банківських послуг.

Мобільні додатки: банк в телефоні

Мобільний банкінг – це сервіс для власників карткових рахунків, що дозволяє здійснювати операції по банківських рахунках за допомогою мобільного телефону. Банки надають набір додатків для мобільних телефонів Android і iPhone. Підключати такі послуги можливо через відділення банків, банкомати та інтернет.
Наприклад, мобільні програми Приват Банку дозволяють здійснювати досить велику кількість платежів – від оплати комунальних послуг до відправлення або отримання міжнародного переказу.
Зокрема користувачі програми «Privat24» можуть відправляти перекази, переглядати баланс на своїх рахунках, купувати квитки, оплачувати комунальні послуги та автоматизувати свої платежі. Також додаток можна використовувати для входу на Privat24.ua через QR-код і отримувати гроші в банкоматах без банківських карт.
mobile_285x233.jpg.aspxКрім цього відкрита можливість використовувати в платіжних операціях поточні рахунки і вклади. У додаток також додані відображення попереджень при повторному проведенні платежу, комісії у разі використання кредитних коштів та оповіщення при отриманні вхідного рахунка.
У свою чергу, додаток «Альфа-Мобайл» дозволяє побачити на карті найближчі до їх місцю розташування відділення та банкомати, подивитися по них докладну інформацію і побудувати маршрут до них, а також знайти точки погашення кредитів і магазини, де можна отримати знижки по банківських картах.
Також за допомогою цього додатка можна отримувати інформацію про залишки на рахунках, здійснювати перекази між рахунками, конвертувати грошові кошти з однієї валюти в іншу, оплачувати послуги стільникового зв’язку, інтернет, послуги ЖКГ, робити переклади в електронні гаманці за шаблонами, попередньо створеним в «Альфа -Клік ».
Крім цього додаток дозволяє здійснювати перегляд карткових і поточних рахунків, депозитних та кредитних договорів, а також платежі за шаблонами.
Користувачі програми «М-Банкінг» від Райффайзен Банку Аваль , у свою чергу, можуть отримати наступну інформацію: баланс рахунку, останні 5 операцій за рахунком, перелік своїх рахунків і карт і заблоковані суми на рахунку. Також цей додаток дозволяє заблокувати платіжну картку в разі підозри крадіжки, втрати і т.п.

Банк
Кількість пропозицій у Androidмаркете

1
Приват Банк
16

2
ВТБ-банку
7

3
Альфа-Банк
3

4
Райффайзен банк Аваль
1

5
Банк Кіпру
1

6
Банк Національний Кредит
1

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?