Новини світу кредитування та банківських послуг.

Мінімальний платіж по карті

Все більших обертів набирає випуск банківських пластикових карт із деяким, часом досить вагомим, лімітом кредитування. І досить важко утриматися від спокуси мати в кишені шматочок гарного пластика, який при бажанні можна конвертувати в це саме бажання. Повірте, куди застосувати позичені гроші , Ви придумаєте швидко, а ось віддавати також швидко Вам не захочеться.

І ось тут затаїлася страшна засідка, звана мінімальний платіж по карті. Знявши з карти кредитні кошти, Ви цікавитеся в банку, скільки потрібно вносити щомісяця назад. Вам говорять деяку суму, і Ви чесно її платите тривалий час, а коли Вам здається, що Ви вже практично погасили заборгованість, виявляється, що борг не зменшився ні на рубль.

Тут вся справа в тому, що банку вигідно, щоб Ви користувалися якомога більшою сумою позикових коштів (Ви ж благонадійний клієнт). Тому 32банку достатньо щомісяця забирати у Вас тільки відсотки, що набігли, а основна сума боргу нехай залишається у Вас, щоб на неї знову набігали відсотки. Саме цю суму мають на увазі менеджери банку, коли говорять Вам, що досить зробити мінімальний платіж по карті. Звичайно, їм достатньо, тоді Ви будете вічним боржником.

Тому, взявши з пластику кредитні кошти (якщо вже це так необхідно), розрахуйте мінімальний платіж по карті, який буде влаштовувати Вас, а не банк. Менеджери, до речі, можуть Вам у цьому допомогти. Навмисне приховувати від Вас розрахунок платежів вони не будуть, але і підказувати не повинні. Яке питання – така і відповідь. Сплачуйте борги грамотно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?