Новини світу кредитування та банківських послуг.

Мікропозики без відмови без перевірки миттєво.

Найкраща альтернатива банківським позичкам – це мікрокредити. Вони з’явилися на ринку фінансових послуг відносно недавно.

Їх затребуваність обумовлена незаперечними перевагами.

Мікропозики без відмови, без перевірки, миттєво може отримати практично будь-який клієнт, що задовольняє вимогам кредиторів.

Переваги мікрокредитів та їх умови

Мікрокредити видаються мікрофінансовими організаціями. Максимальна сума позики рідко перевищує 10000 гривень. Термін договору до 30 днів. Але можливе і триваліше кредитування.

Ставка в середньому встановлюється на рівні 0,8-3% в день. Для оформлення не потрібно надавати заставу або поручительство. Комісії та обов’язкове страхування відсутні.

Переваги таких кредитів обумовлені їх основними характеристиками:

· прозорі та зручні умови;

· доступність, це кредитування для широкого сегмента клієнтів від студентів до пенсіонерів;

· швидкість оформлення і отримання, оформити позику можна майже миттєво, заповнивши заявку, це займе не більше 10 хвилин, після схвалення кошти практично відразу надходять на зазначений клієнтом рахунок, або видаються на руки, весь процес займе не більше півгодини;

· лояльні вимоги до клієнтів, рішення про кредитування приймається на підставі внесених клієнтом даних в заявку, перевірка кредитної історії не Vlozhenie_v_akcii_kompanij_SShA_dohodnee_drugih_aktivov_vpervye_za_17_letздійснюється, тому мікрокредит можуть отримати навіть ті, хто мав проблеми з поверненнями банківських позик;

· мінімальний пакет документів, немає необхідності надавати довідку про середній заробіток, достатньо тільки паспорта та індифікаційного коду;

· низький відсоток відмов, мікропозики без відмови, без перевірки, миттєво можна оформляти відразу в кількох організаціях, відмовити можуть тільки унаслідок невірно зазначених даних або якщо клієнт не задовольняє вимогам (вік 18-65 років, громадянство України, наявність постійної / тимчасової реєстрації, постійного джерела доходу, мобільного телефону).

Як оформити і отримати швидкий кредит

Щоб оформити кредит потрібно просто подати заявку на сайті організації або спеціальному порталі, попередньо обравши найбільш оптимальні пропозиції. Також подати заявку можливо завітавши до відділення організації.

При заповненні заявки необхідно вказувати достовірні дані. Після перевірки даних та отримання згоди кошти будуть доступні для отримання будь-яким зручним для клієнта способом:

· готівкою через касу;

· через карту або особистий рахунок будь-якого банку;

· через касу будь-якого банку, за допомогою банківського переказу.

Найбільш швидкий і зручний спосіб – це перерахування коштів на карту. Так ви зможете зняти кошти через 15-20 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?