Новини світу кредитування та банківських послуг.

Масляна – нові депозити тижні

Напередодні весняного сезону банки продовжують додавати в свої депозитні лінійки нові тематичні вклади. На цьому тижні зустрічаємо «Квітучу Весну», «Весняний» і не тільки …

Щотижневий огляд депозитних новинок читайте далі.

У Надра Банку з’явився новий депозит "Квітуча Весна" з високими процентними ставками при короткому терміні розміщення: 20,14% річних у гривні, 11% річних в доларах і 10% річних в євро. Термін розміщення вкладник вибирає сам – 1 або 2 місяці.

clip_image001

Банк Траст з 28 лютого відкрив новий акційний депозит у гривнях «Весняний» . Можливі терміни розміщення вкладу – 35 днів, 4, 5 або 6 місяців. Залежно від обраного вкладником періоду банк пропонує від 25% до 26,5% річних. Депозит актуальний до 17 березня 2014 року.
Банк Русский Стандарт на зміну новорічному вкладу "Зимова казка" презентував «Акційний вклад» з щомісячною виплатою відсотків. Умови розміщення залишилися колишніми: вклад без можливості поповнення та автоматичного продовження терміну. Депозит у гривнях можна оформити у відділенні банку на 3 і 6 місяців під 22,5% і 23% річних відповідно.
У доларах депозит можна відкрити тільки на 3 місяці під 6,5% річних. Відкриття вкладу через систему інтернет-банкінгу додатково додасть +1% до базової ставки, незалежно від виду валюти.

clip_image002

Ідея Банк пропонує вигідне розміщення коштів у національній валюті на 7-денний депозит "Дохід 7/7". Вклад передбачає можливість автоматичної пролонгації до 7 разів. Процентна ставка – 22% річних, за умови оформлення вкладу у відділенні банку і 22,5% – при оформленні через систему інтернет-банкінгу.

Європейський Газовий Банк з 1 березня починає дію акційного депозиту «Весняна Пісня». За умови вкладу грошові кошти приймаються в гривнях, доларах і євро на 3 місяці під 23%, 11% і 10% річних відповідно. Виплата відсотків за вкладом щомісяця.

clip_image003

У Марфін Банку до 18 квітня 2014 діє святковий 6-місячний депозит «Масляна». На вибір клієнта пропонуються два варіанти виплат відсотків: щомісяця або наприкінці терміну. Залежно від цього процентна ставка по вкладу становитиме: 17% і 17,5% річних у гривні, 7% і 7,2% у доларах, 6% і 6,4% у євро. Особливістю вкладу є лояльні умови дострокового розірвання.

Автокразбанк з 27 лютого по 14 березня 2014 пропонує оформити спеціальний депозит «Довіра». Вклад доступний для вкладників, які достроково розірвали договір банківського вкладу в період з 27.01.2014 по 27.02.2014 включно. Сума нового вкладу має бути не менше 75% від суми достроково отриманого вкладу. Строк розміщення коштів на депозиті «Довіра» – 1 місяць. На цей термін банк пропонує 24% річних у національній валюті та 9% річних у доларах.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?