Новини світу кредитування та банківських послуг.

Малі кредити

Основи запозичення споживчого кредиту

Споживчий кредит, також відомий як кредит готівкою, є одним з видів кредиту, який може бути запозичений як з державних, так і приватних банків. Є невеликі споживчі кредити або великі, ви можете використовувати запозичені суми на будь-які цілі на власний розсуд. Був момент, коли отримання споживчого кредиту було більш складним, ніж інші види кредитів. Тим не менш, до зміненій фінансовою ситуацією, мільйони людей проходять через фінансові труднощі, можуть отримати такі кредити простіше і швидше, ніж будь-коли раніше. В даний час, багато людей подають заявки на позики для задоволення їхніх індивідуальних потреб у грошах.

Споживчий кредит – основні факти

Ось деякі моменти, які ви повинні знати, перш ніж отримати кредит для вирішення своїх фінансових питань.

Кредити – Споживчі кредити є незабезпеченими позиками, які не вимагають застави. Тому, навіть якщо ви не в змозі погасити кредит, ваш кредитор не може захопити ваше майно для погашення кредиту. Тим не менш, вони можуть повідомити про прострочені платежі в кредитне бюро, призначити колекторське агентство або звернеться до суду з позовом. Оскільки споживчі кредити є незабезпеченими, позичальники стикаються з проблемами в отриманні позики.mikrozaymisplohoykreditnoyistoriey

Фіксована процентна ставка – фіксована процентна ставка нараховується на великі і невеликі персональні кредити. Ця процентна ставка не змінюється протягом терміну дії кредиту. Процентні ставки за кредитами стягуються на основі кредитного рейтингу. Це значить, якщо у вас гарна кредитна історія, процентна ставка буде нижча, і навпаки. Тим не менш, деякі кредити поставляються з регульованою процентною ставкою, яка змінюється через певний інтервал часу.

Фіксована сум а – сума споживчого кредиту, що ви отримаєте, залежить від вашого кредитного рейтингу. Вона може варіюватися від 5.000 до 3.000.000 рублів. Якщо у вас гарна кредитна історія, ви можете взяти більше грошей, але якщо у Вас є поганий кредит, ви, швидше за все, зможете отримати невелику суму.

Терміни – споживчі кредити видаються на фіксований термін погашення, який зазвичай вказується в місяцях, як 12 місяців, 24 місяці, 36 місяців, 48 місяців і 60 місяців. Кредити зі збільшеними термінами зменшать суму щомісячного погашення, але переплата буде більше, ніж за короткий період використання кредиту. Короткий період кредиту, як правило, приходить з більш низькою процентною ставкою.

Споживчий кредит – Як подати заявку

Ви можете подати заявку на отримання споживчого кредиту двома способами, або в банку, або через інтернет.

1. Банк запропонував споживчий кредит – Це найкращий варіант, отримати кредит від банку, з яким у вас вже є відносини. Якщо вам потрібна більша кількість кредитних коштів, ніж може вам надати ваш банк, то ви повинні спробувати отримати кредит в іншому банку, хоча ви, можливо, повинні відповідати більш суворим критеріям. Так само банк може виявити бажання дізнатися мету отримання кредиту. Вони також можуть запропонувати Вам кращий варіант кредиту, ніж споживчий кредит для ваших цілей. Коли справа доходить до отримання кредиту, ви повинні бути обережні у виборі суми кредиту. Ви повинні брати суму, яку ви можете дозволити собі заплатити легко.

2. Online заявка на кредит – Якщо ви шукаєте кредит, але немає часу на походи з одного банку в інший, то кращий спосіб знайти цікаву для вас суму не отпрашіваясь з роботи і не налагоджуючи ваші насущні справи це подати Online заявку скориставшись нашим сервісом. Це відмінний ресурс, з якого ваша заявка направляється безпосередньо до зацікавленому кредитору, готовому надати потрібну суму, коли вам це дійсно необхідно. Ось кроки, щоб подати Online заявку на отримання споживчого кредиту через Інтернет.

Оцінка варіантів – Вам може бути запропоновано ряд кредитних варіантів на вибір. Ретельно вибирайте той, який підходить як для ваших потреб, так і доступності для погашення кредиту. Порівняти ціни, пропоновані різними кредиторами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?