Новини світу кредитування та банківських послуг.

Лояльність до клієнтів: додаткові відсотки

Щоб мотивувати своїх постійних та потенційних клієнтів оформляти депозити, банки пропонують їм додаткові відсотки в рамках програм лояльності. Хто і яку надбавку до депозиту може отримати, читайте в нашому матеріалі.
Програма лояльності від Надра Банку розрахована на постійних клієнтів фінустанови. Здійснюючи будь-яку операцію через Надра Банк, клієнти отримують бонуси, які потім додаються до депозиту. Тобто крім відсотків за вкладом Ви можете заробляти також бонуси, розмір яких повністю залежить від Вас: чим більше користуєтеся послугами банку, тим більше отримуєте, тому бонуси додаються.
Наприклад, оформивши новий депозит в рамках Пенсійної програми «Турбота» на суму до 5000 грн., клієнт отримує додатково + 0,3% у гривні, а якщо сума депозиту перевищує 5000 грн., то + 0,5%. А при переоформленні депозиту на термін 12 або 18 місяців і конвертації його з євро в гривню / долар США Ви отримуєте додатково 0,5% у гривні і 0,3% у доларах США. Більш детально ознайомитись з програмою лояльності і підрахувати свої бонуси можна на сайті банку.

clip_image001

ВТБ Банк нараховує додаткові відсотки вкладникам, які оформили свій депозит за допомогою «Інтернет-банкінгу». Клієнти мають можливість отримати 0,5% надбавки у гривні та 0,25% у доларах за умови оформлення вкладу «Класичний» та «Цільовий».
В Альфа-Банку клієнти, залучені через Інтернет заявку на оформлення депозиту на термін 6 місяців і більше отримують надбавку в розмірі + 0,25% за гривневим депозитом. А ті, хто відкрили депозит в в Інтернет-сервісі «My Alfa-Bank», можуть розраховувати на + 0,5% при виборі продукту «Альфа-Депозит» на термін 1, 2, 6, 9, 12 місяців і «Альфа- Депозит з поповненням »на термін 6, 9 і 12 місяців. При онлайн-відкритті «Альфа-Депозиту» на термін 2,3,6 або 9 місяців в доларах або євро клієнт отримає додатково 0,25%.
ПриватБанк дарує своїм вкладникам + 0,5% до внеску у разі продовження продуктів «Депозит Плюс» або «Стандарт» в одній з трьох валют: гривнях, доларах або євро. Тобто, при автоматичному продовженні вкладу встановлюється процентна ставка, що діє в банку на дату продовження договорів цього типу і терміну + надбавка 0,5% річних.

clip_image002

Згідно з програмою лояльності від ПУМБ надбавка до процентної ставки становить 0,5% у гривні і 0,3% у доларах США і євро при перерозміщенні вкладу протягом 30 днів після завершення терміну дії вкладу, що закінчився раніше; розміщенні нового депозиту і наявності діючого вкладу в ПУМБ; розміщенні депозиту через інтернет-банкінг «ПУМБ online».
В Універсал Банку кожен клієнт, який є власником пакету Platinum або пакета «Еліт», отримує бонус + 0.25% до стандартної процентної ставки за строковим депозитом, оформленим у Банку. Клієнт-пенсіонер при оформленні будь-якого строкового депозиту отримує бонус + 0,25 до стандартної відсоткової ставки.
Як бачимо, програми лояльності банків розраховані на постійних клієнтів, вкладників, що бажають продовжити вклад, пенсіонерів, молодь, любителів відкриття депозитів онлайн і VIP-клієнтів. Якщо Ви належите до однієї з цих груп, перевірте на сайті банку: чи немає у нього спеціальної пропозиції для Вас.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?