Новини світу кредитування та банківських послуг.

Лояльні пропозиції банків колишнім вкладникам.

У період активної фази «майданівських подій» чимала кількість вкладників побігло в банки, щоб достроково закрити депозитні договори і зберігати заощадження "під подушкою». Сьогодні банки демонструють свою лояльність до колишнім клієнтам і пропонують їм повернутися на привабливих умовах розміщення нових депозитів.
Дельта Банк продовжує термін дії акційної пропозиції для вкладників «Дякуємо за Довіру» до 1 травня 2014 року. Депозит «Дякуємо за Довіру» призначений для лояльних клієнтів банку з діючими на 25.02.2014 р. строковими вкладами, які в період з 01.02.2014 р. по 24.02.2014г. (Включно) не здійснюються дострокового зняття коштів ні з одного з своїх депозитних рахунків (крім вкладів типу «Зростаючий», «Спробуй on-line» або дострокового зняття вкладу при зміні його валюти).
Розміщення коштів на тримісячному депозиті «Дякуємо за Довіру» дозволяє отримати 26% річних у гривні, 12% річних в доларах і 10% річних в євро.

clip_image001

Автокразбанк продовжив до 30 квітня 2014 дію вкладу «Довіра», в рамках якого продовжує повертати суми нарахованих, але невиплачених відсотків за договорами банківського вкладу в Автокразбанку, які були достроково розірвані вкладниками в період з 27 січня по 27 лютого 2014 року.
Втрачені відсотки банк повертає на вигідних умовах:
– Сума вкладу має бути не менше 75% від суми достроково розірваного вкладу;
– Сума вкладу збільшується Банком на суму нарахованих, але невиплачених відсотків за договором, який був достроково розірваний у зазначений період.
Депозит «Довіра» передбачає можливість необмеженого поповнення протягом всього терміну дії вкладу.

Банк «Фінанси та Кредит» з 3 по 30 квітня 2014 включно проводить депозитну акцію лояльності для своїх постійних клієнтів – фізичних осіб, які забрали свої вклади з Банку в період з 1 січня по 28 лютого 2014 року.
Суть акції полягає в отриманні додаткових бонусів до відсоткової ставки по вкладу, а саме:
+ 3% річних у разі, якщо вкладник повертає в Банк всю суму вкладів, яку він забрав з банку в січні – лютому 2014 року;
+ 2% річних річних у разі, якщо вкладник повертає в Банк не менше половини від суми вкладів, яку він забрав з Банку в Протягом січня – лютого 2014 року.
Щоб взяти участь в акції необхідно до кінця місяця оформити будь-який з депозитів: «Класик», «Стандарт», «Пенсійний», «Оптіма» в національній та / або іноземній валюті на термін не менше 3-х місяців.

clip_image002

Банк Фінансова ініціатива до 25 квітня 2014 пропонує своїм клієнтам ексклюзивну акцію «Знову Разом», участь у якій дозволить отримати компенсацію за недоотримані відсотки за достроково розірваним депозитом.
Скористатися пропозицією можуть всі вкладники, які достроково розірвали депозитний договір в період з 1 лютого по 31 березня 2014 включно, на суму не менше 5000 гривень або 500 доларів / євро.
Для отримання компенсації клієнтові необхідно оформити депозитний вклад «Знову Разом» на суму, що не перевищує розмір достроково розірваного вкладу і не менше мінімальної суми вкладу – 5 000 гривень або 500 доларів / євро.
Компенсація відсотків нараховується за весь період з моменту дострокового розірвання до моменту оформлення вкладу «Знову Разом» і відбувається шляхом встановлення підвищеної процентної ставки на кількість днів, що пройшли з моменту дострокового розірвання депозиту до дати попередньої дня відкриття вкладу «Знову Разом».
Всеукраїнський банк розвитку робить черговий «Крок назустріч» своїм клієнтам, компенсуючи відсотки по депозитним договорам, розірваним в 2014 році.
Для клієнтів, що розірвали достроково депозитний вклад з 01.01.2014г. до 15.04.2014г. за умови відкриття нового депозитного вкладу (крім депозитних вкладів «Велика сімка» і «Вільні кошти») Банк повертає суму недоотриманих відсотків по закритому депозитному вкладу.
Відсотки повертаються на рахунок нового депозитного вкладу тільки за умови, що витриманий повний термін дії нового депозитного вкладу та новий термін становить не менше 30 днів. Важливо, що і сума відкритого депозиту повинна бути не менше суми достроково закритого вкладу.

clip_image003

БМ Банк також розробив спеціальні умови програми лояльності для клієнтів, які закрили достроково свої вклади.
За умови, що вкладник достроково зняв депозитні кошти протягом березня місяця, але прийняв рішення перерозмістити свій внесок, банк збільшує процентну ставку при оформленні нового вкладу:
– На 0,7% від базової – при розміщенні коштів на термін 1 міс.;
– На 0,5% від базової – при розміщенні коштів на термін 2 і 3 міс.;
– На 0,4% від базової – при розміщенні коштів на термін 6 міс.;
– На 0,25% від базової – при розміщенні коштів на термін 9 міс. і 12 міс. +1 День.
Програмою лояльності можуть скористатися і ті клієнти, які здійснюють перерозміщення вкладу, що закінчився по терміну.
Дана пропозиція діє до 30 квітня 2014 (Включно). Під перерозміщенням вважається відкриття вкладу клієнтом, який вже мав вклад в Банку, у разі, якщо термін з моменту закінчення попереднього вкладу – не більше місяця.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?