Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ломбардний кредит під заставу нерухомості

Зараз велике поширення отримав ломбардний кредит під заставу нерухомості, зокрема у підприємців.

Люди, Займаються бізнесом часто стикаються з проблемою, коли терміново потрібні кошти. Для отримання звичайного банківського кредиту потрібно багато часу і документів. Терміни розгляду заяви банками, що пропонують вигідний відсоток , можуть досягати декількох діб і навіть тижнів. Але що робити, коли терміни підтискають, а гроші потрібні саме зараз.

У такій ситуації може допомогти ломбардний кредит під заставу нерухомості. У цьому випадку вам не знадобиться надавати правки з роботи. Але якщо ви не сплатите кредит, то кредитор отримає вашу нерухомість.

Порукою зазвичай служить квартира, будинок або виробниче приміщення. Річні ставки за такими кредитами коливаються в межах 40-100%.

Переваги ломбардного кредиту

· Швидке оформлення (кілька годин).

· Відсутність комісії за надання кредиту.

· Відсутність необхідності надавати довідки про доходи.

· Можливість продати нерухомість для погашення кредиту.

clip_image002 Але є і деякі недоліки, пов’язані з процесом кредитування. Основний є оцінка нерухомості позичальника.

Зазвичай кредитори знижують ринкову вартість майна для зменшення власних ризиків. Тому, перш ніж оформити договір, зверніться до декількох кредиторів і виберіть кращу пропозицію.

Ви можете швидко отримати суму більше 200 тисяч гривень на тривалий термін (до 20 років). Погашення позики здійснюється через каси банків, які можуть стягувати додатковий відсоток за обслуговування.

Які потрібні документи для оформлення

· Документи, що підтверджують особу

· Документи про місце роботи

· Документи, що підтверджують право власності.

Організації, що пропонують ломбардний кредит під заставу майна, не мають банківської ліцензії, тому іноді можуть використовувати незвичайні способи для повернення боргу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?