Новини світу кредитування та банківських послуг.

Літні подарунки від банків

У розпал літніх відпусток банки поспішають порадувати своїх клієнтів можливістю виграти яскраву подорож, гідну суму грошей або ж подарунковий сертифікат на покупку косметики або відвідування ресторану.
Наприкінці травня компанія MasterCard спільно з українськими банками запустила акцію "Купуйте в" Сільпо "з MasterCard.
Клієнти Креді Агріколь Банку , ВТБ Банку , Радикал Банку , ОТП Банку , Ощадбанку , ВіЕйБі Банку , Дельта Банку , УкрСиббанку , Аккордбанка , банку «Фінансова ініціатива» , Укрбізнесбанку і Всейкраінского Банку Розвитку , оплачуючи своєю карткою покупки в мережі магазинів «Сільпо» на суму від 50 гривень мають шанс виграти одну з п’яти подорожей в Disneyland, а також – один з 13 тисяч сертифікатів «Сільпо».
Для участі в акції потрібно зареєструвати унікальний 12-значний код чека з банківського терміналу, відправивши SMS на короткий номер 7175 *. Акція триватиме до 22 серпня 2014 року.

clip_image001

ПУМБ з першого 1 травня по 31 серпня 2014 проводить літню акцію для власників платіжних карт. Взяти участь у ній можуть тримачі дебетної або кредитної картки ПУМБ будь-якого рівня, здійснюючи покупки в торговельних точках в Україні, за кордоном, або ж в мережі Інтернет. Зробивши 3 покупки на загальну суму не менше 150 грн. за допомогою карти від ПУМБ протягом будь-якого з етапів акції (всього акція складається з п’яти етапів), власник картки автоматично стає учасником розіграшу грошового призу у розмірі 10 000 грн.
У розіграші бере участь кожна 3-тя операція, яка відповідає умовам акції. Чим більше покупок зроблено за допомогою карти, тим більше шансів виграти грошовий приз. У кожному з етапів акції визначаються 2 переможця, які отримують по 10 000 грн. Всього за період дії акції клієнти банку – учасники акції зможуть виграти 80 000 грн.

clip_image002

Креді Агріколь Банк спільно з MasterCard Rewards, з 1 червня по 31 липня 2014 проводить акцію, в якій розігрується круїз на двох по Середземному морю. Для участі можна обмінювати кожні 600 накопичених балів на літні подарунки з розділу «Відправляйтесь в круїз» каталогу подарунків MasterCard Rewards: термо-сумку, туристичну подушку або пляжний теніс. Замовлення всіх трьох позицій дає можливість взяти участь у розіграші головного подарунку.
Також Креді Агріколь Банк та MasterCard спільно з мережею ресторанів «Козирна карта» затіяли акцію для власників преміальних карток MasterCard Platinum Selective, Gold, World, або Business. До кінця літа, здійснюючи замовлення на суму від 250 гривень, клієнт гарантовано отримує морозиво в подарунок, а при замовленні на суму від 150 гривень – напій.
У Дельта Банку з 18 червня в Київській, Харківській та Одеській стартувала акція «Картка Віртуальна – вигода реальна». За умовами даної акції її учаснику необхідно оформити або мати «Віртуальну картку» і здійснити платіжну операцію на суму від 100 грн. (або 10 дол. \ 10 євро).
Операцію можна провести в модулі «Оплата рахунків та послуг» Системи myDELTA, в сервісі «Дельта платежі» або в мережі Інтернет. Наприклад, користувач може поповнити рахунок на мобільному телефоні, оплатити комунальні платежі, заплатити за навчання в системі myDELTA або здійснити покупку через Інтернет тощо

clip_image003

Переможців акції чекає більше 100 призів, серед яких: 60 сертифікатів номіналом 250 грн. кожен на купівлю товарів у роздрібній мережі «Watsons»; 50 сертифікатів номіналом 500 грн. кожен на відвідування ресторану в Києві, Одесі та Харкові (залежно від відділення, в якому учасник оформив «Ощадний карту № 1» з доступом до myDELTA); 3 сертифіката номіналом 3000 грн. кожен на покупку товарів у мережі магазинів «Комфі». Акція триватиме до 18 серпня.
У ВіЕйБі Банку до кінця літа діє акція «Купуй в Україні, відпочивай по-українськи». У рамках акції всі клієнти, які розраховуються карткою на території України, сплачують рахунки в Інтернет-банкінгу або послуги в АТМ на суму від 200 грн. отримують "зVABливий шанс". При поповненні рахунку на суму від 1000 грн., отримані «зVABливі Шанси» активуються для участі в розіграші призів.
Кожен «зVABливий шанс» бере участь у розіграші, тобто чим більше здійснено операцій, тим більше можливість отримати приз. Напередодні періоду відпусток найбільш актуальним призом є відпочинок. Тому VAB Банк в рамках акції розіграє Week-end на двох в будь-якому місті України, вечеря на двох в українському ресторані, 8 квитків в Театр ім. Лесі Українки, а також головний приз Luxury відпочинок на двох у Карпатах.

clip_image004

Промінвестбанк проводить літню акцію для власників карток MasterCard і Maestro. Акція розділена на 3 етапи (на кожен етап – по одному літнього місяця). У призовому фонді кожного етапу акції: сертифікат на туристичні послуги на суму 15 тис. грн. (1 приз), сертифікат DaruYou на суму 5 тис. грн. (1 приз), сертифікат DaruYou на суму 500 грн. (10 призів) і талони на паливо в мережі АЗС «WOG» (55 призів).
Крім того, власникам карток MasterCard і Maestrо від ПАТ «Промінвестбанк» повертається 5% від суми транзакції при оплаті палива та / або послуг в мережі АЗК «WOG» протягом одного з етапів на загальну суму від 2500 грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?