Новини світу кредитування та банківських послуг.

Літні депозити – огляд, продовження.

Пропонуємо нашим читачам огляд нових літніх депозитних пропозицій з прибутковістю до 26% річних, а також – спеціальних акцій з розіграшем цінних призів, серед яких планшети, грошові призи та flash накопичувачі.
У Банку Михайлівський з 2 по 6 червня 2015 проходить спеціальна акція, взявши участь в якій можна істотно примножити власні кошти. При оформленні в зазначений період онлайн-заявки на гривневий депозит «Оптимальний» (з виплатою відсотків в кінці терміну) на термін від 30 до 90 днів банк дарує + 1% до базової ставки за програмою лояльності «Інтернет», таким чином, прибутковість за депозитом складе 26% річних.

clip_image001

У КомІнвестБанку з 26 травня по 25 серпня 2015 діє акційний депозит «Літній» з щомісячною виплатою відсотків. Вклад оформлюється на строк 3 або 6 місяців. Максимальні процентні ставки відповідають піврічного терміну розміщення вкладу і рівні 20,5% річних у гривні, і 8,5% річних у доларах / євро. При оформленні депозиту на 3 місяці ставки будуть нижчими на 1% у гривні і 0,5% у доларах / євро.
Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень / доларів / євро, а мінімальна сума поповнення дорівнює 500 гривень, 100 доларів / євро. При достроковому розірванні депозитного договору банк має право на стягнення штрафних санкцій у розмірі 3% від суми депозиту.
Піреус Банк з 2 по 26 червня 2015 запрошує всіх бажаючих приєднатися до акції «Вигравайте на старті». За умовами акції всі учасники спортивно-благодійного проекту «Пробіг під каштанами» отримують додаткові відсотки по депозиту «Стандартний» з виплатою відсотків в кінці терміну, оформленим на термін 6 місяців, а саме:
+ 2% річних у національній валюті при сумі вкладу від 1 тис. до 3 млн. гривень або
+ 1% річних в іноземній валюті при сумі вкладу від 100 доларів / євро до 100 тис. доларів / євро.

clip_image002

Дана акція діє в містах Київ, Ірпінь, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів. Бонус надається виключно за пред’явленням сертифіката та вилучається фахівцем у відділенні банку.
Сбербанк Росії підготував для своїх клієнтів нову депозитну пропозицію і спеціальну акцію з розіграшем цінних призів. В рамках депозитної пропозиції банк пропонує клієнтам в період з 2 червня по 31 серпня 2015 оформити вклад «Літній» строком на 3 місяці під 21,5% річних у гривні з виплатою відсотків щомісячно або в кінці терміну. Мінімальна сума для відкриття депозиту – 1000 гривень. Оформлення доступно через відділення банку, а також через «Сбербанк Онлайн» .

clip_image003

Всі вкладники, які оформили короткостроковий депозит «Літній» автоматично стають учасниками акції "Золоте Літо" з розіграшем цінних призів:
– 15 flash-накопичувачів на 32 Gb у формі золотого злитка в подарунковій упаковці,
– 9 грошових призів по 3000 гривень,

– 5 планшетів iРad mini Gray with Wi-Fi 32 Gb.

У КБ Хрещатик з 3 по 30 червня 2015 діє акційний депозит у гривні «Експрес-дохід». Термін депозиту становить 14 днів. Передбачена можливість пролонгації терміну за бажанням вкладника до 4-х разів. Процентна ставка є фіксованою і становить 17% річних – при оформленні депозиту у відділенні банку і 17,25% річних – при оформленні через систему інтернет-банкінгу «Хрещатик-online» . Виплата відсотків здійснюється в кінці кожного 14-денного періоду або в кінці терміну вкладу. Мінімальна сума для відкриття депозиту дорівнює 2000 гривень.

clip_image004

У банку Аркада зі 2 червня 2015 введено новий високоприбутковий гривневий депозит «Стандарт-стабільний» терміном розміщення на 3 місяці під 25% річних. Виплата відсотків – щомісячна. Мінімальна сума депозиту – 5000 гривень. Особливістю вкладу є можливості отримати всі нараховані відсотки у випадку дострокового розірвання депозитного договору.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?