Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ліміти на зняття готівки в банкоматах

У зв’язку з ажіотажем на зняття готівки, які виникли минулого тижня, багато банків встановили тимчасові добові ліміти. Про те, скільки грошей можна перевести в готівку протягом одного дня, читайте далі .
Так, в ПриватБанку із зарплатної, пенсійної, розрахункової або особистої картки можна зняти 3 тис. грн. в день, з кредитки – 3 тис. грн. особистих коштів на день і 1 тис. кредитних коштів на місяць, з корпоративною – 3 тис. грн. в день. Якщо скористаєтеся в банкоматі картою чужого банку – зможете зняти не більше 500 грн. Як довго будуть діяти обмеження – поки не відомо.
Обмеження на зняття готівки в банкоматах Укрсоцбанку діяли в період з 21 по 24 лютого (1,5 тис. грн. для клієнтів банку та 500 грн. для клієнтів інших банків). Зараз ліміти зняті. Існують тільки обмеження по конкретних картах.

clip_image002

ВТБ Банк в період загострення силового протистояння в центрі столиці обмежень на зняття готівки не вводив. Ліміти залишаються на колишньому рівні. У ОТП Банку по картах, емітованими фінустановам, діють ті ж ліміти, що й раніше, а от, скориставшись картою іншого банку, можна зняти не більше 2 тис. грн.

Надра Банк встановив ліміти на зняття готівки у четвер, 20 лютого. Тепер власники банківських карт, що належать фінустанові, можуть знімати не більше 4 тис. грн. в день. Власники карток інших банків можуть отримати в банкоматах мережі не більше 500 грн.
21 лютого Райффайзен Банк Аваль знизив добовий ліміт на зняття готівки в банкоматах до 2,5 тис. грн. для клієнтів банків. Для клієнтів інших банків обмеження трохи менше – до 5 тис. грн. Напевно, банк розраховує на те, що у зв’язку з наявністю додаткових комісій, тримачі інших банківських карт не так охоче будуть користуватися банкоматом Райффайзена, а якщо будуть – то банк отримає комісійну винагороду за свої послуги.

У Альфа-Банку на сьогодні можна зняти не більше 1,5 тис. грн. в день. Для карт інших банків обмежень немає. У банку «Фінанси та Кредит» обмеження поширюються на кількість трансакцій та суму, яка можлива до зняття. Так, якщо клієнт не міняв авторизаційні ліміти своєї карти, то він може здійснити не більше 5 операцій з переведення в готівку в день. У банкоматі можна отримати не більше 1,5 тис. грн. з картки, емітованої банком, і до 500 грн. для інших карт.
Обмеження на зняття грошей в банкоматах Дельта Банку були встановлені 24 лютого, і зараз становлять 2,5 тис. грн. в день не залежно від карти.

У Платинум Банку станом на 25 лютого 2014 добовий ліміт становив 2,5 тис. грн. для своїх карт і 10 тис. грн. для чужих. Обмеження банку Ренесанс Кредит стосуються не тільки зняття грошей, але також – безготівкових платежів. Так, протягом доби клієнт банку може зняти в банкоматі не більш 1 тис. грн. і ту ж суму витратити на безготівкові трансакції. Разом – 2 тис. грн. в день.

clip_image004

ПУМБ видає своїм клієнтам не більше 1 тис. доларів в еквіваленті. Зняти гроші з неПУМБовской карти тепер неможливо. Ощадбанк Росії видає готівку згідно з лімітами картки клієнта. У період загострення політичної кризи нічого не змінилося. Якщо Ви є власником картки іншого банку – знімете не більш 1,5 тис. грн.
Як бачимо, вітчизняні банки, які встановили обмеження, можна розділити на дві категорії: ті, які видають більше своїм клієнтам, і навпаки. Тому, якщо ви володієте потрібною інформацією, то зможете розробити для себе оптимальний план дій на зняття готівки.
Так, наприклад, маючи картку ПриватБанку і потребуючи сумі 15 тис. грн., Ви можете зняти 3 тис. грн. в банкоматі банку-емітента, ще 10 тис. грн. – В Платинум Банку, і решту 2 тис. грн. – На вибір – в Дельта Банку, Райффайзен Банку Аваль, ОТП Банку та інших.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?