Новини світу кредитування та банківських послуг.

Квиткова каса, страхова компанія і туроператор

Щоб залучити клієнтів, українські банки активно збільшують кількість своїх продуктів. Фінустанови пропонують послуги не з банківської сфери.
Зараз за допомогою інтернет-банкінгу або терміналу можна замовити, наприклад, квитки на футбол. Таку послугу у вересні цього року запровадив ПриватБанк . Нова послуга – альтернатива черги в касі. Квитки на гру київського «Динамо», донецького «Шахтаря» чи дніпропетровського «Дніпра» можна купити в будь-якому терміналі самообслуговування або ж сидячи вдома на дивані. З таким же успіхом можна придбати і квитки на концерт.uslugi_88x88.jpg.aspx
Також банки помалу перебирають на себе функції страхових компаній, пропонуючи своїм клієнтам швидко оформити страховий поліс. Так, наприклад, в ОТП Банку можна застрахувати своє майно від пожежі, затоплення або стихії. Також можна застрахувати життя дитини від нещасних випадків на випадок перелому або пошкодження.

Банк Надра пропонує 4 види страхових полюсів: «Сі.Пі.Ай», «Автоцивілка», «XXL» і «Туристичне страхування». У А-Банку існують послуги страхування нерухомості, здоров’я, автотранспорту. Укрсоцбанк пропонує страховку життя позичальника, страховку від нещасного випадку, страховку майна, автомобіля і страховку для подорожей. Цей список можна продовжувати.
Тепер навіть вибрати, забронювати та оплатити тур можна, скориставшись інтернет-банкінгом. Так, в Приват24 можна замовити собі туристичну путівку. А з червня 2013 замовлення можна також оплачувати частинами.
Хто знає, може, незабаром на сторінці онлайн-банкінгу буде розташовуватися продуктовий супермаркет чи віртуальний магазин одягу. Тут немає межі вдосконаленню. Може, навіть, вітчизняні фінустанови незабаром почнуть реалізувати через свої відділення або інтернет-платформу лотерейні квитки, як це робить зараз на території РФ Ощадбанк Росії.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?