Новини світу кредитування та банківських послуг.

Квітневі акції: що можна отримати за розрахунок карткою?

Два квитки на поїзд за ціною одного, безкоштовні покупки в мережі гіпермаркетів Ашан, iPhone 6, ноутбук MacBook air та багато інші призи чекають на своїх власників в рамках карткових акцій, запущених банками на початку нового місяця весни.
У ПриватБанку з 1 по 30 квітня проходить акція, за умовами якої при покупці 2 і більше квитків на поїзд у ПриватБанку з карти MasterCard в період акції фінустанова повертає своїм клієнтам повну вартість другого квитка на бонусний рахунок їх карт для витрат на 30 днів у мережі партнерів "Бонус Плюс"!
Брати участь в акції можуть клієнти банку, купивши 2 і більше квитка на потяг у ПриватБанку на внутрішньоукраїнські рейси. Один клієнт може брати участь в акції один раз за весь період її проведення! Кількість акційних квитків обмежена!

clip_image001

Ощадбанк спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard з 1 квітня розпочинає акцію для користувачів WEB- і Mobile-банкінгу «Ощад 24/7». Тепер, оплачуючи платіжною або віртуальної карткою MasterCard від Ощадбанку різні послуги і здійснюючи перекази в WEB- і Mobile-банкінг, клієнти банку отримують можливість стати власниками цінних подарунків. Щомісяця будуть розігруватися 250 поповнень рахунків мобільного зв’язку на 50 грн. і iPhone 6. Головний приз – ноутбук MacBook air – чекає свого власника в кінці дії акції.
В акції беруть участь операції на суму від 50 гривень кожна. Для власників платіжних карток MasterCard від Ощадбанку це: перекази між картками різних клієнтів Ощадбанку; перекази на картки інших банків; відправка переказів в систему «Швидка копійка»; оплата послуг (мобільний зв’язок, CDMA, Воля, Інтернет + ТБ, IP-телефонія, Інтернет).
Якщо ж мова йде про віртуальні карти MasterCard, то тут підходять такі фінансові операції, як оплата послуг в WEB-банкінгу і Mobile-банкінг (мобільний зв’язок, CDMA, Воля, Інтернет + ТБ, IP-телефонія, Інтернет) та оплата товарів / послуг через Інтернет. Акція діє з 1 квітня по 30 червня 2015 року.

clip_image002

Платіжна система Visa запустила акцію «Спасибі» від Visa в кишеню покладеш ». Тепер, розраховуючись платіжною карткою Visa у вівторок, Ви отримуєте можливість стати власником сертифікату номіналом 50 гривень. Призовий фонд акції складає 30 тисяч таких сертифікатів. Для того щоб взяти в ній участь, потрібно у вівторок в період з 31 березня по 23 червня поточного року, здійснити покупку в будь-якому гіпермаркеті мережі Ашан, приймаючому участь в акції, і розрахуватися карткою Visa на суму 500 грн. і більше.
Потім слід зв’язатися з пунктом обслуговування клієнтів в гіпермаркеті і пред’явити касовий чек, що підтверджує проведення транзакції, яка відповідає умовам акції. Видача сертифіката відбувається при наявності подарункових сертифікатів.

clip_image003

Подарунковий сертифікат дає його пред’явнику право при наступному розрахунку за товари, придбані в гіпермаркетах мережі Ашан на території України, використовувати його для оплати на суму рівну номіналу подарункового сертифіката (50 грн.). Якщо сума покупки вище номіналу сертифіката (50 грн.), То пред’явник сертифіката має право використати її для оплати за покупки з доплатою решти суми вартості придбаного товару.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?