Новини світу кредитування та банківських послуг.

Квартири в розстрочку: коли це вигідно

Конкуренцію іпотечним пропозиціям банків складають програми розстрочки від забудовників. У новобудовах, які готують здати в експлуатацію через невеликий проміжок часу, пропонують квартири під 0% річних. Правда, в деяких випадках доплатити все ж доведеться. Яким чином, і скільки?
Більшість пропозицій від забудовників, які пропонують квартири в Києві та на околицях, розраховані на 1-2 роки. Хоча також нам вдалося знайти пропозицію з можливістю оформлення розстрочки на 3 роки. Остання пропозиція знаходиться в житловому комплексі «Флагман». Квартиру з передоплатою 30% там пропонують в розстрочку під 0% з фіксованою вартістю 8000 гривень за м.кв.

ipoteka_kredit_88x88.jpg.aspx

У відділенні з продажу комплексу запевняють, що жодних переплат не буде. У розстрочку на 6 місяців пропонують квартири в комплексі «Академмістечко». Головні умови – перший внесок 50%, а до наступного літа треба сплатити всю суму, що залишилася. Подібні умови пропонують клієнтам в ЖК «Петровський квартал». Тільки тут з початковим внеском 50% оплатити вартість житла можна до грудня 2014-го року. Тоді будинок буде введений в експлуатацію. Обидва варіанти – без переплат.
Також нам вдалося зустріти пропозиції, в яких дозволяють заплатити частину вартості квартири до здачі будинку в експлуатацію, а решту грошей доплатити з відсотками. У пропозиціях ЖК «Паркове м и сто» процентна ставка, яка діє після отримання ордера на квартиру становить 10% річних, в «Паркових озерах» від Інтеграл Буд – після здачі будинку попросять 6% річних. Якщо клієнт погашає розстрочку раніше здачі будинку в експлуатацію – відсотки не нараховуються.

Квартири в розстрочку в Києві

Будівельний комплекс
Процентна ставка
Передоплата
Термін до введення в експлуатацію
Фіксована
вартість за м.кв.

ЖК «Академмістечко»
0% до здачі в експлуатацію
(Червень 2014 року)
50%,
до 1 червня 2014 оплатити решту суми
6 міс.
1560 $

Петровський квартал
0%
50%
13 міс.
1500 $

ЖК «Флагман»
0%
30%
36 міс.
8000 грн

Інтеграл-буд

Паркові озера

0% до здачі в експлуатацію
(1 квартал 2015),
потім 6%
60%
18 міс.
10600-11800 грн

Паркове місто
0% до здачі в експлуатацію (1 жовтня 2014 року), потім 10%
від 10%,
при передоплаті понад 50% – 10% знижка на вартість житла
11 міс.
13000-16000 грн

Як бачимо, купуючи житло в розстрочку, ми можемо зустріти на ринку цілком привабливі пропозиції без відсотків або ж з низькими відсотками. Важливо лише розуміти, що низька вартість житла – це також компенсація ризиків, які можуть виникнути, якщо через кризу в галузі або ж труднощів компанії будинок не зможуть добудувати і здати в експлуатацію.
Тому, перш ніж вибирати для себе об’єкт нерухомості в розстрочку, варто уважно вивчити матеріальний стан забудовника, його фінансові показники. Поцікавитися, чи мають будівельники прострочені борги по кредитах перед банками і наскільки успішно здавали попередні об’єкти.
Звичайно ж, процентні ставки по кредиту в банку для однокімнатної квартири, подібної до пропозиціії, яку ми розглядали для покупки в розстрочку, значно вище. Там, оформивши кредит на 10-20 років, Вам доведеться заплатити 20-30% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?