Новини світу кредитування та банківських послуг.

Курси валют: сам собі аналітик

Щодня українські банки розміщують на своїх сайтах і біля відділень актуальні курси валют. Щоб дізнатися, в якому фінустанові поміняти валюту сьогодні найбільш вигідно, можна обходити найближчі відділення або ж промоніторити сайти декількох банків.
Портали Banki.ua, а також finance.i.ua щодня моніторять валютні пропозиції різних банків і розміщують кращі валютні курси в окремій рубриці.

На окремій сторінці розміщується детальна інформація про курс долара, євро, рубля та інших валют. Курси – найактуальніші, станом на поточну дату.

kurs_a_500x104.jpg.aspx

kurs_b_500x469.jpg.aspx

Але інформація про попередні курсах зберігається в системі, і якщо Ви клікнути по значку «Графік», відкриється окреме вікно, за допомогою якого можна проаналізувати динаміку змін курсу протягом будь-якого періоду. Наприклад, відкриємо графік Авант-Банку .

kurs_c_700x441.jpg.aspx

У графі дата вибираємо бажаний період. У графі «Банк 2» можемо вибрати будь-який інший банк і порівняти курси Авант-Банку з курсами іншої фінустанови. Таких банків можна вибрати декілька.

kurs_d_700x425.jpg.aspx

Як бачимо, в цьому випадку ми вибрали кілька банків, проаналізували динаміку зміни їх курсів протягом одного місяця, а валютою, яку аналізуємо, є долар. Але можна, наприклад, взяти різну валюту одного і того ж банку і побачити загальну картину по одній фінустанові. Також можна поставити галочку біля «підписати мітки» і на графіку з’являться конкретні цифри.

kurs_e_700x411.jpg.aspx

Можна порівняти курсові зміни в більш тривалому періоді, наприклад, протягом півроку. Тут картинка буде значно цікавіше.

kurs_f_700x389.jpg.aspx

Якщо Ви стежите за економічною ситуацією в країні, можете побачити, як у складний або сприятливий економічний період змінювалися курси банків, і зробити з цього відповідні висновки.
Користування рубрикою «Кращі курси» дозволить Вам без особливих зусиль стати самому собі аналітиком і завжди бути в курсі самих вигідних валютних пропозицій.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?