Новини світу кредитування та банківських послуг.

Купити долари на майбутнє: конвертаційні депозити

Протягом року національна валюта девальвувала майже в два рази. Купити долари в банку зараз майже неможливо, придбати на чорному ринку – ризиковано і дорого. Як результат, вітчизняні фінустанови почали пропонувати населенню різні конвертаційні рішення: коли принісши в банк гривню, можна оформити доларовий депозит.
У Фідобанк недавно з’явився короткостроковий валютний вклад «Новорічний Обміняй». Він відкривається шляхом розміщення на поточному рахунку коштів у гривні з подальшою можливістю придбання доларів США або євро в онлайн-режимі. «Новорічний Обміняй» відкривається строком на один місяць з автоматичною пролонгацією і капіталізацією відсотків і забезпечує вкладникові дохід у розмірі 7% річних у доларах США та 6% річних в євро.
Клієнти банку можуть відкрити депозит «Новорічний Обміняй» в будь-якому відділенні Фідобанк і надалі керувати ним, у тому числі поповнювати, купувати долар США або євро, а також керувати функцією пролонгації депозиту в дистанційному режимі за допомогою Фідомаркета.

clip_image001

Депозит «Конвертаційний» від Дельта Банку призначений виключно для тих клієнтів, які здійснюють дострокове розірвання діючого договору банківського вкладу, умовами якого передбачена можливість зміни валюти вкладу в національній валюті з метою конвертації останньої в іноземну (долари США / євро) або іноземній (долари США / євро) в національну валюту.
Мінімальна сума вкладу становить 1 000 грн., або 100 доларів / євро. Вклад можна оформити на 180 або 370 днів. При цьому процентна ставка за гривневим депозитом коливається в межах 21-22,5% річних, доларового – 8,25-9% річних, у євро – 6,25-7% річних. Вклад оформлюється у відділенні Дельта Банку, в якому відбувається дострокове розірвання діючого договору вкладу з метою зміни його валюти.
«Конвертаційний» депозит від ВТБ Банку відкривається на 367 днів. Процентна ставка становить 5% річних у доларах США або євро. Мінімальна сума вкладу дорівнює 20 доларам. Протягом строку дії депозитного вкладу депозит можна поповнювати на суму від 10 до 50 000 протягом календарного місяця. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну. У разі дострокового розірвання стягується комісія в розмірі 30% від суми вкладу.
У ПриватБанку Ви можете оформити будь-який внесок у доларах на термін від 3 місяців з Вашої гривневої карти в Приват24 або у відділенні банку. При цьому потрібно враховувати те, що протягом одного дня можна купити долари з карти для розміщення на депозит в сумі не більше еквівалента 3000 грн.

Важливо те, що: продаж доларів для розміщення на депозиті проводиться тільки при оформленні НОВОГО вкладу; конвертація відбувається за курсом банку "Курси карт і для поповнення вкладів" (див. віджет "Курси валют" на www.pb.uа); купити долари для поповнення раніше оформлених депозитів поки не можливо. Якщо Ви бажаєте розмістити на депозиті суму більше еквівалента 3000 грн., необхідно просто протягом декількох днів відкрити кілька нових вкладів у доларах.
Ще одна конвертаційна пропозиція є у Альфа-Банку . «Депозит з конвертацією» відкривається строком на 3 місяці. Первинною валютою є гривня. При необхідності клієнт має можливість закрити і конвертувати гривневий вклад у внесок в іншій валюті. Ставка при достроковому закритті гривневого вкладу та його подальшому розірвання з метою розміщення на депозит конвертаційний в іноземній валюті становить 16%, у разі дострокового розірвання без подальшого розміщення на валютний вклад – 2%.
Після закриття гривневого вкладу в касі проводиться валюто-обмін за комерційним курсом Банку на обрану клієнтом валюту і в цей же день розміщується валютний вклад. Мінімальна сума вкладу становить 30 тис. грн. Ставка по депозиту у гривні дорівнює 20,25% річних.

При оформленні повторного вкладу процентна ставка становить 9% в доларах і 5% в євро. Мінімальна сума вкладу – еквівалент суми первинного депозиту за курсом продажу готівкової валюти встановленим Банком на дату проведення валютообмінних операцій у касі Банку.
Поповнення вкладу не допускається. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну. При достроковому розірванні стягується комісія в розмірі 4% від суми вкладу, а ставка становить 1% річних.
Як бачимо, процентні ставки по конвертаційних депозитами є середніми по ринку. А самі фінустанови можуть страхувати себе від дострокового розірвання таких вкладів, прописавши в договорі розмір комісії за дострокове розірвання.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?