Новини світу кредитування та банківських послуг.

Купити авто в розстрочку

Купівля автомобіля – заповітна мрія багатьох, але дозволити собі подібне дороге придбання може далеко не кожен середньостатистичний громадянин. У такій здавалося б звичної ситуації на допомогу поспішає автокредитування або розстрочка платежу, що дозволяють вирішити проблему з відсутніми засобами.

Вперше надання безпроцентної позики на покупку довгоочікуваного автомобіля, так званої розстрочки, було запропоновано на початку вісімдесятих років минулого століття американськими автовиробниками. З тих пір цей спосіб покупки машини у всьому світі завоював величезну популярність.

Суть безвідсоткового пропозиції в тому, що автосалон передає машину в комерційну розстрочку клієнтові, а потім поступається борг банку. Тоді банк викуповує клієнтський борг не повністю, а з відповідним дисконтом, який і буде становити дохід банку. Як правило, початковий внесок – близько 30% від повної вартості авто. Ця величина варіюється відповідно до обраного автосалону і терміну розстрочки.

У нас article410купити авто в розстрочку стало можливим в кредитний розпал. Тільки тоді за привабливими 0% річних ховалися жорсткі умови кредитування, серед яких річний термін погашення і первісний п’ятдесятивідсоткове внесок. А тепер в залежності від домовленостей банку і дилера можна отримати кредит на кілька років без відсотків, а стартовий внесок падає нижче 30%. У цьому випадку клієнт купує авто в борг «безкоштовно», тоді як в рамках спеціальної угоди вартість банківського інтересу оплачується самим дилером.

Купити авто в розстрочку може громадянин країни у віці на момент кінцевої виплати 18-65 років. При цьому для розгляду заявки необхідні копія паспорта покупця, анкета, копія його водійських прав і заява на оформлення позики.

Часто зустрічаються такі умови покупки машини в розстрочку

  • страхування, де основну вартість страховки становить тариф КАСКО,
  • початковий внесок – від 30% від вартості машини,
  • комісія за обслуговування розрахункової банківської карти, яка призначена для здійснення платіжних операцій.

Популярність цієї форми оплати пояснюється для клієнта дешевизною і стартовим внеском у розмірі трохи вище середнього на 10-20%. При цьому клієнт може відкласти на пару місяців рішення про покупку, підкоп грошей за цей час і далі виплачувати борг вже без відсотків. На думку експертів, авторассрочка буде і далі бурхливо розвиватися. Єдине, зараз кредитні організації прагнуть позбавитися від такого недоліку, як «класичний» термін розгляду поданої клієнтом заявки. Для цього розроблені експрес-програми, за якими клієнт надає мінімум документів, а відповідь на схвалення кредиту отримує протягом пари годин.

Ще одним шляхом розвитку програм на покупку авто в розстрочку стали пропозиції з grace (пільговими) period. Тобто банк дає клієнту можливість користуватися кредитом безкоштовно, при цьому споживач не оплачує з безпроцентної позики прибутковий податок, якщо рахунок прив’язаний до картки. Так можуть такі з’явитися пропозиції, наприклад, якщо розстрочка дана на два роки, то перший – пільговий (відсотки банком не стягуються). Якщо при цьому клієнт встигає розплачуватися, то він отримує авто в розстрочку.

Якщо ні, то під час наступного року виплачує іншу частину з класичними відсотками. У маркетинговому плані така програма зручна для залучення клієнтів, оскільки така позика виходить дешевше традиційного кредиту більш ніж в два рази. Але поки такі пропозиції на стадії розробки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?