Новини світу кредитування та банківських послуг.

Купити авто в кредит

День у день темп життя в мегаполісах тільки набирає обертів і в такому потоці швидкостей автомобіль стає для людини незамінним помічником. Авторинок країни рясніє пропозиціями, тому кожен може вибрати собі машину по душі, а якщо на покупку не вистачає власних коштів, то можна звернутися в будь-який банк і купити авто в кредит.

Пропозиції банків виглядають настільки привабливо, що у більшості виникає непереборне бажання оформити кредит і як можна швидше стати володарем власного автомобіля. Однак не варто поспішати, попередньо варто не лише проаналізувати всілякі пропозиції банків, але й оцінити свої можливості для того, щоб вибрати відповідну кредитну програму.

Перше з чим Вам необхідно визначиться – це сума кредиту. Розраховуйте суму позики з урахуванням суми, яка є у Вас в наявності, тому чим більше перший внесок, тим менше позикових коштів знадобиться для покупки. Не забувайте, що власні кошти Вам ще знадобляться, в тому числі для придбання страхового поліса і оформлення автомобіля, хоча багато банків пропонують ці витрати включити в суму кредиту.

article459Так само, особливу увагу при виборі автокредиту потрібно приділити процентній ставці по кредиту і розміру додаткових комісій. Не варто забувати, що платити по кредиту потрібно буде кожен місяць, тому візьміть в декількох банках графіки погашення кредиту і ретельно їх порівняйте, а головне порівняйте дані в графіці з Вашим реальним доходом.

Ще одним фактором, який впливає на розмір щомісячних платежів, є термін кредитування. Суть така: сума позики з урахуванням відсотків і комісій ділиться на кількість місяців, на які оформляється кредит, відповідно, чим більше термін кредитування, тим менше місячний платіж. Проте варто відзначити, що при більш тривалому терміні кредитування ризик банку зростає, тому відсотки будуть вище.

Не менш Важливо вибрати і валюту, в якій будете брати кредит, щоб купити авто. Банки надають своїм клієнтам право вибору валюти. Однозначної ради в даному випадку бути не може, оскільки з одного боку відсотки по валютних кредитах нижча, але з іншого – валюта більше піддана коливанням.

При виборі кредиту зверніть увагу на спільні програми банків та автосалонів. Перевага цих програм полягає в тому, що автосалони надають знижку на авто, оформлений в кредит в зазначеному банку. Про наявність таких програм можна дізнатися у відділенні банку.

Будьте обережні з оформленням експрес – кредиту. Дуже часто в автосалонах перебувають представники банку, які пропонують заповнити у них заявку. Цей вид має незаперечні переваги, а саме: мінімальний пакет документів, необхідних для укладення договору (зазвичай потрібне тільки паспорт і водійські права), а так само істотна економія часу, оскільки Вам не потрібно витрачати час на відвідування банківського відділення. Істотним недоліком є ​​той факт, що відсотки за даною програмою істотно вище, ніж при оформленні договору у відділенні банку.

Точно так само йдуть справи зі страхуванням. Переважно страхову компанію вибирають банки, хоча тарифи та умови договору можуть бути невигідні клієнтові. Якщо у Вас є страховик, якому Ви довіряєте, постарайтеся домовитися з банком або зверніть увагу на програму кредитування, що передбачає відсутність страхування, правда, заощадивши на сумі страховки, Ви можете переплатити, оплачуючи додаткову комісію.

До речі, якщо Ви перебуваєте в офіційному шлюбі, оцінюючи с

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?