Новини світу кредитування та банківських послуг.

Купуємо залізничні квитки в банку

До новорічних свят залишилися лічені дні, ще менше – для покупки квитків на потяги. Багато клієнтів банків із задоволенням купують проїзні документи у відділеннях, відмовляючись від візиту до ж / д кас. Адже за попереднім замовленням отримати квиток в касі можна буде за кілька годин до відправлення поїзда без черги.
Як повідомляють аналітики банків, кількість он-лайн замовлень квитків збільшується. Наприклад, сервіс продажу електронних квитків ПриватБанку в 2013-тому році дозволив продати 1,2 млн. квитків на транспорт, з них – 920 тисяч – залізничні.
ПриватБанк пропонує продаж квитків за допомогою системи онлайн банкінгу Приват24, за допомогою касового обслуговування, мобільного платіжного додатка і платіжного терміналу банку. Комісія за користування послугою становить 3 грн. + 2,5%.

А-Банк пропонує своїм клієнтам замовити залізничний квиток, заплативши комісію 2 грн + 2,5%. Для цього необхідно зателефонувати за номером колл-центру банку і замовити квиток у потрібному напрямку по телефону.
У Дельта Банку при замовленні квитка на поїзд за допомогою інтернет-банкінгу комісія не стягується. Проте, якщо оплачувати квиток в касі банку, доведеться заплатити за зняття готівки з картки за тарифами карткової програми, яку надає банк. Якщо ви користуєтеся «Тарифною картою № 1» – по ній зняття коштів не тарифікується.
Надра Банк пропонує, насамперед, оплату залізничних квитків у відділенні. Для цього необхідно сплатити комісію за послугу – 1%.
Ощадбанк на відміну від інших банків дозволяє замовляти квитки на потяги зі студентськими пільгами. Комісія – залежно від типу вагона – 3,5% плюс 5, 10 або 20 грн. для квитків класу плацкарт, купе і люкс відповідно.

Комісії за покупку ж / д квитків у банках

Банк
Комісія он-лайн (мобільного) сервісу
Комісія в касі банку

ПриватБанк
3 грн. + 2,5%
3 грн. + 2,5%

А-Банк
2 грн. + 2,5%
2 грн. + 2,5%

Дельта
0 грн.
Комісія за зняття коштів з тарифів карти

Надра
—–
1%

Ощадбанк
5 грн. + 3,5% плацкарт
10 грн. + 3,5% купе
20 грн. + 3,5% люкс
20 грн. на всі квитки

blank_bileta_500x307.jpg.aspxПри покупці квитків в банках існує також комісія Міністерства транспорту України – 18 грн. В автоматизованій системі «е-Квиток» – збір з платежу становить 7 грн. Якщо квиток просто бронювати, оплата становитиме 18 грн.
У той же час при купівлі квитків на сайті «Укрзалізниця» Ви заплатите навіть на гривню менше, ніж в касі. Платежі приймають картами VISA або MasterСard, а також картою Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Для того щоб отримати оплачений за допомогою будь якою з зазначених систем квиток в руки, необхідно не менше ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда звернутися в касу, пред’явити SMS з номером квитка, роздрукований бланк або квитанцію з банку, а до них додати – документ, що підтверджує особистість.
Якщо ж ви за допомогою інтернет-ресурсів отримуєте посадочний документ, його не потрібно міняти на інший квиток в касі або ж підтверджувати істинність. З ним можна йти до вагона поїзда.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?