Новини світу кредитування та банківських послуг.

Купівля автомобіля в кредит: покрокова інструкція

Зважившись на покупку автомобіля, останнім часом все більше людей вважають за краще купувати не уживане авто, а нове з автосалону. Адже в такому випадку ви застраховані від безлічі неприємних моментів.

Так, можна бути впевненим, що авто не числиться в угоні або заставі. А головне, що воно знаходиться абсолютно справному стані. А це означає, що протягом певного часу він не доставить вам маси клопоту. Але купити новий автомобіль не кожному по кишені. І для більшості людей оптимальним виходом є придбання машини в кредит.


Придбання авто в кредит

  • Для початку визначтесь з маркою машини, яку б ви хотіли придбати, а також з кольором, моделлю і комплектацією. Після чого можна переходити до вибору автосалону. Краще, якщо в автосалоні буде власне СТО. Це зручно тим, що машина може там же пройти передпродажну підготовку. Та й до того ж в подальшому зможете у них проходити техобслуговування.
  • Вибираємо банк. Краще відразу подбати про свій час і подати заяву в кілька банків, щоб напевно отримати згоду. Потім заповнюємо анкети і чекаємо схвалення.
  • Після того як вам схвалять кредит, переходимо до укладення договору. Тільки не слід робити цього поспіхом. Краще заберіть всі папери додому і ознайомтеся з ними уважно, або візьміть з собою в банк людину, яка розбирається в цьому питанні, щоб не спливли потім питання по пунктам, написаним «дрібним текстом».
  • Тепер ви можете приступати до укладання договору купівлі-продажу. Після реєструєте авто і отримуєте технічний паспорт.
  • Обов’язково застрахуйте автомобіль, адже банк не видає кредити на машини без страховки.
  • Ми оформляємо договір застави у нотаріуса.
  • Тепер банк включає ваш автомобіль до реєстру рухомого заставного майна.

І на закінчення …

Насправді покупка автомобіля в кредит – це дуже відповідальний крок. І перш ніж зважитись на нього обов’язково все ретельно продумайте. Адже якщо вам нічим буде виплачувати кредит, то ви можете залишитись без авто і грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?