Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредити з достроковим погашенням.

Ви отримали кредит у банку, але через кілька місяців вирішили розрахуватися з фінустановою і повернути кошти раніше строку. Чи вийде уникнути оплати процентних ставок і комісій при достроковому погашенні Борга.
Ми розглянули ситуацію, коли клієнт бере в кредит на рік 10 000 грн., А через півроку – знаходить вдалу можливість його погасити.
Працівник контакт-центру Креді Агріколь Банку повідомила, що у випадку, якщо ми візьмемо кредит на рік, але гроші з’являться раніше – сума до оплати зменшиться. Кредитна установа не скасує процентну ставку по кредиту, але не налічуватиме щомісячну комісію.
Розрахунок:
Наприклад, у пропозиції короткострокового кредиту готівкою «Свобода» з відсотковою ставкою 15% річних, щомісячна комісія становить 1,75%. Таким чином, у ситуації, коли клієнт має щомісячний платіж у розмірі 1 077,58 грн. – Це сума, яка враховує повернення тіла кредиту – 833,33 грн., Плюс 244, 25 грн. – Відсотки і щомісячна комісія. Якщо клієнт з’явиться через 6 місяців, його звільнять від комісії 14,58 грн. щомісяця. Тобто, він не заплатить 87,49 грн., А єдиний платіж складе 6 377,99 грн. замість 6 465,48 грн.
platinum_kredit_520x195.jpg.aspxУ Ощадбанку Росії нам повідомили, що якщо клієнт повертає кредит раніше, ніж зазначено в договорах між клієнтом і банком, перерахунок відсотків проводитися не буде. Оператор Анна зазначила, що в такому разі не буде штрафних санкцій та комісій. У той же час борг по кредиту та відсотки доведеться платити повністю. Короткостроковий кредит «Вигідний» передбачає процентну ставку 33% і одноразову комісію 6,5%.

Про можливість передчасно повернути кредит і не платити відсотки за останні місяці повідомили в Платинум Банку . Отримуючи в кредит 10 000 грн. на 1 рік, через шість місяців, наприклад, ви можете прийти у відділення і повернути суму, що залишилася від тіла кредиту. Проценти та комісії за термін, що залишився вам простяться. «У нашому банку існує система передчасного погашення кредиту. Ви платите відсотки і комісії лише за ті місяці, протягом яких користуєтеся кредитом. Оплачуєте кошти раніше – відсотки скасовуються », – повідомила консультант банку Інна.

За подібною схемою працюють з клієнтами в банку Російський Стандарт. Як нам повідомила фахівець Богдана, 10 000 гривень на рік ми можемо взяти з процентною ставкою 2,99%. У такому випадку крім кредиту 10 000 грн., Необхідно буде заплатити ще відсотки – 3 588 грн. «Якщо ж ви вирішите повернути залишок коштів через 6 місяців – вам же і краще. Тоді необхідно буде заплатити за останній місяць відсотки і тіло кредиту, а за інші місяці лише повернути залишок суми, яку зайняли. Тобто, загалом, відсотки складуть 1794 грн. », – Повідомила консультант банку Російський Стандарт.

russkiy_standart_kredit_520x145.jpg.aspx

У Альфа-Банку в разі передчасного погашення кредиту сплатити доведеться відсоток за наступний місяць і тіло кредиту (залишок).

Кредит раніше терміну

Банк

Проц. ставка

Комісії

Переплата

Через 6 місяців

Разом через 6 міс.

Креді Агріколь Банк

15%

1,75% – щоміс.

2984 грн.

Тіло кредиту +%
Без комісії

6 377,99 грн.

Сбербанк Росії

33%

6,5% – едінораз.

3268 грн.

Тіло кредиту +% + едінораз. комісія (була сплачена в 1 місяць)

6634 грн.

Платинум Банк

15%

2% – щоміс.

1642 грн.

Тіло кредиту
Без % і комісій

5 000 грн.

Російський Стандарт

0,01%

3% – щоміс.

3600 грн.

Тіло кредиту
Без % і комісій

5 000 грн.

Альфа-Банк

14,99%

2,5% – щоміс.

3884 грн.

Тіло кредиту +% за один місяць

5990 грн.

Як бачимо, можливість передчасного погашення кредиту без штрафів існує у всіх банках. Проте, щоб не платити відсотки по кредиту, в той період, коли борг достроково покритий, необхідно заздалегідь поцікавитися в банку, чи є там така можливість.
Як правило, передчасне погашення без додаткових відсотків дозволяють там, де, кредит видають на більш короткі терміни, ніж той, який повертають достроково. Наприклад, в Платинум Банку під однаковий відсоток можна взяти кредит на 3, 6, 12 місяців. Відповідно, річний кредит можна повернути раніше без відсотків після оплати.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?