Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредити по паспорту за 20 хвилин, огляд пропозицій.

Сьогодні багато фінансових установ пропонують швидке та легке оформлення кредиту протягом 15-30 хвилин, іноді, навіть, без відвідування відділення і надання довідки про доходи. Пропонуємо Вам ознайомитись з пропозиціями вітчизняного ринку.
Кредитна установа «Українська Мікрофінансова Мережа» надає своїм клієнтам можливість зайняти до 5 тис. грн. на 7,14 або 21 день. Якщо Ви не є постійним клієнтом фінустанови, то максимальна сума, яку Ви можете зайняти, становить 1 тис. грн. Розрахувати процентну ставку можна прямо на сайті кредитора, скориставшись повзунком суми, вибравши термін кредитування і залишивши свої контактні дані.
Наприклад, якщо Ви берете кредит вперше, і максимально можлива до видачі сума становить 1 тис. грн., то за 7 днів користування коштами Ви повинні будете сплатити 140 грн., За 14 днів – 280 грн., За 21 день – 420 грн.
Якщо ж Ви постійний клієнт, і займаєте максимально можливу суму – 5 тис., то плата за послугу складе 700 грн., 1400 грн. і 2100 грн. відповідно. Таким чином, за користування кредитів щодня клієнт оплачує 2% від загальної суми позики. Для пенсіонерів передбачається знижка 10%.
Щоб оформити кредит, потрібно залишити заявку на сайті фінустанови або зателефонувати. Після того, як компанія обробить Вашу заявку, менеджер зв’яжеться з Вами і призначить зустріч. Приїхавши у зручне для Вас відділення з паспортом і кодом протягом 20 хвилин Ви отримаєте кредитні кошти.

clip_image001

Мікрофінансова організація «Твої гроші» обіцяє оформити кредит протягом 5-20 хвилин при наявності тих же паспорт і коду. Тут Ви можете зайняти суму в розмірі від 300 до 2 000 грн. на строк від 7 до 16 днів. Визначити процентну ставку, виходячи з бажаної суми та строку кредитування, Ви можете на сайті організації, скориставшись калькулятором, або ж в офісі при консультації з фахівцем.
Так, наприклад, якщо Ви займете у фінустанови 1 тис. грн. на 7 днів, плата за послугу складе 140 грн., на 16 днів – 320 грн. А це значить, що за кожен день користування кредитними коштами клієнт сплачує 2% від суми позики.

clip_image002

Мережа фінустанови «Гаманець гроші всім» пропонує своїм клієнтам отримати мікропозик в розмірі від 200 до 5000 грн. на строк від 3 до 16 днів. Для того, щоб отримати позику, потрібно звернутися в одне з відділень мережі з оригіналом паспорта та коду, заповнити анкету на отримання кредиту, почекати 20 хвилин, поки обробляється заявка на видачу позики, і, в разі позитивної відповіді, отримати потрібну суму на руки.
Якщо немає бажання чекати на рішення у відділенні, заявку можна заповнити в режимі онлайн і чекати дзвінка оператора. Ціна послуги – все ті ж 2% від суми в день.

clip_image003

Щоб оформити кредит в компанії Global Credit, Вам потрібно взяти з собою паспорт і код і відвідати найближче відділення мережі. Рішення про видачі кредиту приймається протягом 20 хвилин. Позичку на суму від 50 до 2 000 грн. можна оформити на строк від 1 до 14 днів. Суму переплати можна підрахувати, скориставшись калькулятором на сайті компанії.

clip_image004

На сайті компанії iCredit можна подати заявку на оформлення кредиту на суму від 1 000 до 5 000 грн. на термін від 14 до 38 тижнів. Відвідавши інтернет-ресурс Ви можете не тільки визначитися з сумою, а й переглянути таблицю щотижневих внесків по кредиту залежно від обраної суми та терміну.

 

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?