Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредити пенсіонерам

Останнім часом все частіше послугами кредитних установ користуються й особи пенсійного віку. Потреби та бажання населення з кожним роком ростуть і іноді може знадобитися додаткове джерело грошей. Але де їх узяти непрацюючому пенсіонеру?

Соціальна активність пенсіонерів, як правило, невелика, а коло їх друзів і надійних знайомих не такий широкий, як у працюючих людей. З цих причин у старих людей може бути обмежена кількість людей, які могли б допомогти фінансово у разі потреби. Тоді залишається використовувати пропозиції кредитних організацій, які останнім часом все частіше стали пропонувати кредити пенсіонерам. Таких пропозицій зараз в країні (і в усьому світі) досить багато, і кожен може вибрати більш відповідний варіант для своїх цілей.

Слід розглянути два основні види позики для пенсіонерів: споживчий кредит та інтернет-позика. Ці два види фінансування найпоширеніші й доступні. Їх пропонують багато компаній, і вони досить популярні.

Споживчий кредит пенсіонерам

article474Споживчий кредит видається також і пенсіонерам. Деякі банки навіть не мають вікових обмежень, тому люди у віці легко можуть взяти позику. В даному випадку вирішальним чинником для його видачі послужить розмір пенсії клієнта. Банк розглядає цей фактор і по ньому вирішує, видавати позику або відмовити в ній. Зазвичай ніяких проблем не виникає, якщо клієнт бажає отримати позичку в розмірі 30-40% від його щомісячного доходу.

Однак існують банки, які більш уважно підходять до питання про видачу кредиту, коли мова йде про старих людях. Вони також встановлюють обмеження за віком – певний вік, до якого людина може отримати фінансування. Це може бути, наприклад, 65 років або 70 років. Але враховуючи ту обставину, що споживчі кредити найчастіше беруть у першій половині пенсії, ця умова не є перешкодою.

Проблеми можуть виникнути тоді, коли клієнт з маленькою пенсією або з великими кредитними зобов’язаннями хоче отримати позику. Так що, у банків зазвичай встановлено суворий відбір, що стосується віку і доходів пенсіонера. Вони не повинні бути нижче певної планки, встановленої самим банком (у кожному індивідуально) і регулярними.

Інтернет-позички

Швидкі кредити пенсіонерам пропонують багато компаній, що видають позики через інтернет. Правда, максимальний вік клієнта в кожній компанії встановлений свій і скрізь розрізняється. Частина фірм пропонує отримати гроші людям до 65 років, інші компанії видають позики до 70 років або навіть більше.

Забезпеченням позики в такому випадку зазвичай служать офіційні доходи позичальника, а саме – пенсія, і розмір видаваного позики залежить від розміру пенсії. Однак, є такі компанії, які питання про доходи клієнта навіть не розглядають.

Це робить процес отримання грошей для пенсіонерів більш простим, але і тут можуть бути свої проблеми. Якщо особа, яка взяла позику, не може вчасно покрити борг, то у нього можуть виникнути серйозні проблеми. Так як такі компанії не беруть до уваги доходи позичальника, то у них більш високі ризики. Тому вони встановлюють більш високі ставки. Тим самим роблячи умови отримання позики не дуже привабливими. Але якщо особа пенсійного віку має потребу в грошах, то іноді іншого виходу немає.

Термін видачі позичок для пенсіонерів зазвичай невеликий. Найчастіше до погашення боргу позичальникові повинно бути не більше 70 років.

Документи, які повинен пред’явити клієнт, скрізь стандартні: паспорт, ІНН (якщо такий є), довідка про доходи, пенсійне посвідчення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?