Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредити малому бізнесу

У вас є ідея, бажання, і план. Все що вам потрібно в цей момент це ще трохи грошей, чи не так? Робота з банками по кредитуванню малого бізнесу може бути легкою або складною – це залежить тільки від того, наскільки ви підготовлені. Слідуйте за цією формулою отримання кредиту для малого бізнесу, і ви отримаєте гроші для втілення ваших ідей.

Приготування: Ключ до кредитів для малого бізнесу

Для того, щоб довести, що вам варто дати грошей, підготуйте документацію. По-перше, ваша особиста кредитна історія має відношення до кредиту для малого бізнесу-особливо, якщо ваш бізнес не має довгу історію роботи. Вони припускають, що управління своїм бізнесом ви будите вести в тому ж порядку, як і особистими фінансами. Тому посилайтеся на вашу кредитну історію в міру необхідності.

Наступний аргумент це фінансова звітність за вашому бізнесу. Ви повинні будете показати фінансове здоров’я Вашого бізнесу. Вони хочуть знати, скільки це коштує і скільки грошей у вас в обороті. Якщо ви серйозно ставитеся до кредитування малого бізнесу, то підготуйте докладні проформи звітності. Вони дають прогнози про те, що ваш бізнес буде коштувати в майбутньому.

Нарешті, переконайтеся, що у вас є оновлений бізнес-план. До підготовки детального бізнес-плану, ви вже маєте фінансову звітність та проформи підготовлені. Банки нададуть кредитування малого бізнесу, якщо у вас все прописано і заплановано. Ми настійно рекомендуємо вам підготувати план настільки детально, наскільки це можливо – в тому числі біографію вашого досвіду, вашу стратегію і переваги, і багато іншого.

Вибір банків на отримання кредиту для малого бізнесу

Після того як ви підготували документацію, прийшов час ходити і просити гроші. Куди ви повинні йти, щоб узяти кредит малому бізнесу? Оскільки вам доведеться поділитися особистої та ділової фінансовою інформацією в будь-якому випадку, зробіть це з кимось, хто вже має цю інформацію.zaympodraspisku

Почніть з установ, з якими ви вже мали справи. У цих установах вже знають вашу історію і фінансову поведінку, і вони з більшою ймовірністю схвалять кредитування малого бізнесу для тих, хто вже продемонстрував фінансову відповідальність. Пам’ятайте, що велика частина ризиків банку є невизначеність щодо погашення кредиту. Якщо вони можуть зменшити невизначеність, ви перебуваєте в кращому становищі. Якщо у вас є іпотека в цьому банку, це хороший привід для початку, щоб питати про кредитування малого бізнесу.

Якщо ви не можете або не хочете використовувати існуючі відносини, йдіть до того, хто хоче кредитувати бізнес. На нашому сайті є оптимальне вирішення цього питання. Відправлена ​​вами заявка направляється в ці банки, які активно шукають клієнтів для кредитування малого бізнесу, і процес може бути простіше з ними.

Інший варіант – це позика у кредитних спілок. Оскільки ці установи менше, то ви можете безпосередньо спілкуватися на більш високому рівні, щоб просити гроші для вашої справи. У великих банків більш жорсткі правила і процеси, пов’язані з кредитування малого бізнесу. Навіть якщо людина говорить що вірить у вас, він не зможе допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?