Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредити малому бізнесу без застави

Будь-який, навіть самий невеликий бізнес, гордість для свого власника, особливо якщо він приносить стабільний дохід. Однак періодично навіть найнадійніше і працююче як годинник справа вимагає грошових вкладень: для розширення спектра пропонованих товарів або послуг, оновлення обладнання, проведення рекламної компанії, та й просто поліпшення якості обслуговування. Знайти в одночас необхідну суму вельми проблематично, тому що найчастіше суми ці досить значні, а вільних коштів немає, всі вони працюють в обороті.

Єдино правильне рішення – кредити малому бізнесу без застави. Ця послуга надається більшістю фінансово-кредитних організацій у нашій країні. Він досить простий в оформленні і не зажадає надання забезпечення.

Такий вид позики призначений тільки для потреб бізнесу: поповнення основних або оборотних коштів, купівля нових приміщень і технологій. Навіть для індивідуальних підприємців не припустима видача подібних кредитів на задоволення особистих потреб. Специфіка такого банківського продукту передбачає тільки розвиток діючого бізнесу або відкриття нового напряму.

article450Кредити малому бізнесу без застави та поручителів в середньому дорівнюють одному, двом мільйонам рублів, однак деякі фінансові структури пропонують і 3,5 мільйона рублів без всякого забезпечення. Терміни кредитування так само різноманітні від стандартних 12 – 24 місяців, дл більш рідкісних варіантів кредитування до 5 років. На термін погашення кредиту і його суму не останню ступінь впливу має і мета, на яку планується витратити кошти. Якщо передбачається поповнення оборонних засобів то й термін і сума будуть менше, ніж при кредитуванні нового напрямку діяльності фірми.

Подібний кредитний продукт відносно недорогий в плані банківських відсотків і комісії. Так ставка по ньому складе близько 19%, а деякі банки запропонують і 14,5% річних. Оплата комісійної обслуговування варіюється від 0,5 до 5% від суми кредиту і підлягає одноразовій виплаті у день підписання кредитного договору, ще до отримання на руки кредитних коштів. Існують і такі організації, які не вимагають оплати комісійної винагороди. Всі тонкощі нарахування залежать від тарифної політики банку-кредитора.

Крім цього, більшість банків погоджуються співпрацювати з позичальником, тільки якщо він відкриє у них розрахунковий рахунок, а це додаткові грошові вкладення.

Кредити малому бізнесу без застави видаються тільки індивідуальним підприємцям або юридичним особам. Обов’язковими умовами є реєстрація фірми не менше ніж за 6 місяців до дати звернення в банк, декларований дохід протягом мінімум одного звітного періоду, ведення активної господарської діяльності. З документів знадобиться для ІП: паспорт, реєстраційні документи та декларація про доходи. Для юридичної особи необхідно надати установчі документи, довіреність на уповноважену особу, його паспорт та декларацію.

Представник банку відвідає місце ведення бізнесу для складання звіту про ведення діяльності, її особливості та масштабах. Після складання ним звіту, кредитний комітет банку прийме рішення про доцільність надання кредиту, про що працівник повідомить позичальника. У разі прийняття позитивного рішення, клієнт запрошується в банк для підписання договору кредитування, сплати комісійної збору і, нарешті, отримання грошових коштів.

Час розгляду подібних заявок від кількох годин до кількох днів. Позичальник зобов’язується надати документальне підтвердження цільового використання грошей. Такі кредити виплачуються щомісяця, при цьому чітко регламентований термін повного погашення заборгованості перед банком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?