Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредити безробітним

Під поняття «тимчасово непрацюючий» в нашій країні потрапляє кожна десята людина. Це раніше за дармоїдство була кримінальна відповідальність. А зараз державі по фігу: хош працюй, хош з голоду помирай.

І ясна річ, що як раз люди, тимчасово залишилися без стабільного доходу, найбільше потребують фінансової підтримки. А де її взяти, якщо сусіди не вірять, друзі на мілині, а рідні самі в борг просять. Ось і думаєш: А давали б банки кредити безробітним !

Так от, банківський кредит у цьому випадку якраз може бути виходом із ситуації. Але тут потрібно відразу обмовитися, що кредити безробітним банки не дають. Принаймні, офіційно.

А неофіційно виходить зовсім інша ситуація. Жорстка конкурентна боротьба між кредитними організаціями змусила шукати банки все нових клієнтів. А де їх візьмеш? Ось і звернули увагу на безробітних. Безробітний він, звичайно, без роботи, але тільки дохід якої неврахований у нього може бути поболее самого роботящого. Щоб такого не всунути кредит, якщо йому є чим повернути.

Але і тут хитрі банкіри не стали рекламувати кредити безробітним, а придумали іншу фразу: «кредити на довірі, без довідок та поручителів». Мовляв, ми Вам довіряємо, Ви вже нас не підведіть. Реально діє на психіку, і боїшся зіпсувати про себе хороше враження.

Все б нічого, але у всьому цьому є один сумний момент. Банк, надаючи такі кредити, сильно ризикує, що більша частина позичальників все ж 93не виправдають довіру. А ризики банк оплачує, природно, не сам, а за рахунок чесних платників. Тобто Ви повинні розуміти, що ставки по таких кредитах будуть захмарні.

Але і це ще не все. Якщо Ви приходите за таким кредитом, то повинні прийняти правила гри банку і заявити, що Ви не безробітний, а придумати собі «легенду» про Вашої трудової діяльності. Ви придумуєте собі должнос ть в якій-небудь конторі, даєте стаціонарний робочий телефон, де підтверджують, що ТАК, є такий самовідданий трудівник у них на фірмі. Без цього про кредит можна забути.

Потім, якщо Ви пропускаєте платіж, на фірму, зазначену Вами може вчинятися тиск. Що, мовляв, покривали шахрая, підтвердили його працевлаштування. А якщо фірма взагалі вигадана, то Вам будуть говорити, що Ви обдурили банк і загрожувати кримінальною справою.

Все це далеко від дійсності. Декількома платежами Ви підтверджуєте, що у Вас немає наміру ховатися від банку і не оплачувати йому кредит. А телефон на фірмі міг взагалі взяти хто завгодно, або співробітники банку і не дзвонили по ньому ні хріна, а зараз все вигадують.

Коротше, якщо край як приперло, можна брати такий кредит, потім отмажемся. Але в цьому випадку буде навіть краще намалювати довідку про доходи від контори за формою банку. Теж кримінальних наслідків ніяких, а відсотки по кредиту будуть менше. Є багато й інших способів взяти кредит безробітному.

One Response to Кредити безробітним

  • Треба ввести поняття “вимушено непрацюючої особи”. Наприклад, державна установа шляхом фіктивної ліквідації змінила код ЄДРПОУ, звільнивши у зв”язку з цим деяких працівників та прийнявши на їх посади інших працівників.
    Пропоную звільненим з роботи у результаті таких псевдоліквідацій та непрацевлаштованим присвоїти статус “вимушено непрацюючої особи”, а також вважати таких осіб постраждалими від дій держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?