Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитування юридичних осіб

Одним з головних напрямків діяльності абсолютно будь-якого банку є кредитування юридичних осіб. Кредити для юридичних осіб бувають різними: найчастіше вони видаються підприємствам на стрімкий розвиток бізнесу, на придбання обладнання та нерухомості, а також на поповнення оборотних коштів.

В основному, для великих компаній у банку отримати кредит не становить якихось особливих проблем, а от у випадку вже з підприємствами середнього та малого бізнесу справа дещо складніша. Основними причинами відмови у видачі кредиту бувають: відсутність або якась недостатність майна, яке в свою чергу може бути своєрідним заставою по кредиту, а також недостатня «прозорість» бізнесу всіх потенційних клієнтів.

Для того, щоб попросту «налагодити стосунки» з представниками середнього та малого бізнесу і ні в якому разі не відсівати всіх тільки під одну гребінку, банки пропонують різні схеми виконання кредитування: кредитні рішення відрізняються один від другого сумами позики, а також kreditovanie_ur_lic-300x239строками їх повного розгляду , розміром повного заставного забезпечення та, звичайно ж, методами оцінки всіх банківських ризиків. Іншими словами, банки хочуть спростити встановлені вимоги до позичальників і, звичайно ж, розробити повний індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта. Досить важливу роль для позичальника саме тут відіграє так звана «прозорість» його бізнесу, тобто, чим краще виглядає його звітність, тим набагато простіше буде отримати відповідний кредит. Іноді банки також надсилають на підприємство власного експерта для того, щоб той вже «на місці» зміг оцінити стан справ самого позичальника. Крім цього, банком також проводиться повний аналіз ситуації на сучасному фінансовому ринку в даний момент, оцінюється повний термін, на який видається певний кредит, а також повна забезпеченість кредиту і число задіяних в цьому банківських послуг.

В цілому ж для того, щоб бути абсолютно впевненим в отриманні кредиту, позичальник повинен обов’язково тримати у своїй голові такі пункти, на які в обов’язковому порядку зверне увагу кожен банк:

– Надання застави – обов’язкова умова майже кожної кредитної операції;

– Наявність у самого позичальника перспективного і стабільного бізнесу, а також перспективи цього виду бізнесу на ринку, досить успішний досвід роботи;

– Власний капітал підприємства;

– Основні джерела повного погашення кредиту

Варто відзначити той факт, що гарантом кредитної угоди можуть бути поруки вже третіх сторін. Вони ж повністю забезпечать повернення кредиту в разі повного порушення принципів встановленого кредитування.

Головне обов’язково пам’ятайте про те, що абсолютно будь-який банк проводить кредитування тільки за умови, що будуть повністю дотримані всі його комерційні інтереси. Кредитування в повній мірі базується на повній договірній основі, так що практично кожна сторона приймає на себе окремі зобов’язання і повну відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?