Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитування малого бізнесу

Малий бізнес – це основний вид підприємництва у багатьох країнах далекого зарубіжжя. На ньому головним чином будується економіка багатьох економічно розвинених країн світу. Останнім часом і в нашій з вами країні даний вид підприємництва отримує відмінне розвиток і відповідну підтримку держави. Який же бізнес прийнято вважати малим? Головним критерієм є число людей, яке задіяне для роботи в цій фірмі або ж компанії – воно в жодному разі не повинна перевищувати кількість 100 чоловік.

Підсумком розвитку малого підприємництва є стрімко зростаюча популярність сучасного кредитування малого бізнесу. Кредити поділяються на два види, а саме: термінові і безстрокові. Вони видаються юридичним і фізичним особам. Оформлення цього кредиту займає приблизно 3 – 15 днів. Для видачі банком окремого кредиту позичальникові потрібно надати повний пакет документів, в який неодмінно входять копії всіх установчих документів, а також баланс, завірений за всіма правилами податковою інспекцією, повний бізнес-план фірми. Повний список kreditovanie_malogo_biznessa-300x230документів визначається виключно окремим банком. Крім потрібних документів, повне розгляд питання щодо видачі кредиту, в обов’язковому плані виконання певних умов – фірма обов’язково повинна успішно функціонувати близько трьох місяців, що в свою чергу підтверджується спеціальної аудиторською перевіркою, а також надання нерухомого або рухомого майна під заставу. Провівши аналіз наданих банку документів, банк виносить своє рішення щодо видачі кредиту.

Сьогодні кредитування малого бізнесу для багатьох банків – пріоритетний вектор у всій його роботі. Основні умови кредитування малого бізнесу і донині залишаються досить проблематичними для багатьох бізнесменів. Представників даного виду підприємництва в прямому сенсі можуть відлякати досить високі процентні ставки, дуже короткі терміни погашення, а також існуючі труднощі збору різних документів, їх число, а також умови, потрібні для повного оформлення кредиту. Надання цих кредитів для банків – досить ризикований захід, тому що головним чином кредитується саме маломасштабний бізнес, не всі бізнесмени через нестачу освіти можуть надати професійно виконаний бізнес-план. Банки віддають особливу перевагу для кредитування ясних і чітких проектів.

Також потрібно надати банку всі можливі джерела погашення вашого кредиту. Не дивлячись на існуючі складнощі кредитування для бізнесмена, попит на даний вид кредитів дуже високий, а, враховуючи всі реальні ризики видачі цих кредитів для банків, позитивно вирішити дане питання для підприємця можна не завжди. На превеликий жаль, на сьогоднішньому етапі розвитку економіки нашої країни обсяг видачі кредитів малому бізнесу продовжує залишатися досить низьким. При цьому, банки дуже часто видають ці кредити, так як згідно зі статистикою, неповернення кредитів представниками малого бізнесу в цілому становить 1,5% від усіх інших. Звичайно ж, рівень довіри банків до окремих суб’єктів малого підприємництва постійно зростає, а це означає, є якась надія на істотне збільшення внеску малого бізнесу в стрімкий розвиток економіки нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?