Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитний синдром

Нерозважливо беручи кредити, українці не замислюються про те, що це не пройде безслідно для їхнього життя. На Україні з’явилася страхова компанія, британський підрозділ якій брало участь в одному дослідженні. За його результатами, люди, часто беруть кредити, схильні до ризику придбання маси проблем зі здоров’ям, у числі яких головний біль, прискорене серцебиття, порушення сну і травлення, нестача повітря, нудота і діарея.

Газета «The Times», що говорить про захоплення кредитами як про кредитному синдромі, заявляє, що такі люди розсіяні і дратівливі, а серед британців, які завели собі проблеми з боргами, 25% змушені витрачати додаткові кошти на лікування від депресії і стресу.

Один британський лікар, який став автором обумовленого вище дослідження, заявляє, що тривога з приводу грошей викликає різного роду проблеми в багатьох областях і може вплинути на здоров’я. Таким чином, і Україні не уникнути подібних труднощів, на них також тисне почуття обов’язку. Не прочитавши належним чином свої можливості, людині важко буде позбавити себе від напруженості. Однак не все настільки песимістичні в своїх прогнозах і заявах. Хтось вважає, що про масовість кредитного синдрому та його наслідків говорити поки рано.

Але, чим доступніше займ, тим актуальніше стає проблема для українців, тим імовірніше наздогнати небезпечні результати Великобританії. По суті, чекати залишилося не так довго. Кредит проникає у свідомість все глибше і глибше, наповнять економіку країни. Цій послузі виявляється все більшу довіру, судячи з обстановки 2007 р., коли українці активно користувалися самими різними кредитними пропозиціями.
Народ з оптимізмом бере кредити, споживче кредитування набирає обертів. Ще в 2002 р. питома вага залишав всього 4% від загальної маси банківських кредитів, а в 2007 р. цифра склала вже 32%. Жити в борг перестало бути ганебною справою, а саме твердження, що проживання в борг – це доля бідних, зживає себе.

Заможні люди користуються кредитом для купівлі дорогих речей. Президент однієї автомобільної компанії говорить, що саме за допомогою кредиту продається близько 30-40% машин. Машини преміум-класу купуються в кредит, покупець не хоче відволікатися на купівлю оборотних коштів. У цьому немає нічого соромного, вважає президент компанії, запевняючи, що Захід вже давно живе в кредит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?