Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитні компанії

Кредитна компанія – це організація, яка видає кредити населенню та бізнесу. Найчастіше, якщо мова йде про кредитну компанії, ми відразу уявляємо банки. Тому, що саме банки найчастіше пропонують свої послуги в даній сфері діяльності. Можна включити телевізор, вийти на вулицю або купити газету – банківська реклама скрізь закликає вас використовувати кредит на купівлю житла (іпотека), автомобіля (авто кредит) або ж просто не відкладати на потім придбання потрібних речей (споживчий кредит).

Не рахуючи банківських організацій, існують і інші кредитні підприємства, які згодні позичити вам гроші під відсотки. До таких кредитним організаціям відносять відомі ломбарди, які під заставу, якщо ви залишите яку-небудь цінність, згодні видати вам потрібну суму грошей. Досить популярні в наш час КПКГ (Кредитний Споживчий Кредит Громадян), на даному підприємстві вам теж готові позичити гроші, але для цього попередньо доводиться стати пайовиком одного з таких споживчих кооперативів. Нехай навіть з натяжкою, але можна до кредитним організаціям прив’язати лихварів. Вони теж з вигодою готові позичити вам грошей, зараз ми зупиняємося саме на небанківському кредитуванні.

kreditnie_kompanii-300x179Цікаво, чому люди при достатку банківських пропозицій, все одно звертаються в кредитні організації, за типом ломбарду або КПКГ? При цьому всьому, відсоток, який потрібно сплатити за кредит, набагато вище, найчастіше значно вище. Самої, напевно, головною причиною звернення громадян до небанківські організації вважається неможливість отримати кредит у банку. Зазвичай таке трапляється, якщо:

– У вас негативна кредитна історія – позичальник вже брав кредит і несвоєчасно його погашав;

– Якщо у вас в даний момент є декілька відповідальностей перед іншими компаніями;

– Якщо у вас відсутня місцева реєстрація;

– Якщо у вас немає можливості підтвердити свій постійний заробіток;

– Якщо вас не влаштовують терміни, наприклад, гроші потрібні терміново, а банк бере час на розгляді заявки.

На сьогоднішній день, ми явні свідки високого зростання банківського кредитування, банки відкривають філії в регіонах, і починають конкретну боротьбу за своїх клієнтів. Зростання конкуренції між банками веде до зниження вимоги до потенційного позичальника, скорочуються терміни розгляду заявок на кредит, подовжують терміни кредитування. Якщо така тенденція буде на постійному підставі, невідомо чи буде на ринку кредитування місце для інших кредитних організацій, не рахуючи банків. Чи зможуть ці організації уберегти свою нішу.

Практика говорить про те, що можуть. Завжди є вільна ніша, в якій невелика кредитна компанія може бути успішним конкурентом банку. Інша справа в тому, що розмір цієї ніші настільки малий, що заробити багато не виходить. Але і конкуренція в такому випадку не дуже висока. У будь-якому випадку, можливість позичити гроші, навіть під високий відсоток, буде на руку більшості потенційних клієнтів, з урахуванням вищевказаних причин і іншим причинам, які не цікавлять банк. Для невеликих кредитних компаній даний попит буде ідеальним шансом проявити себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?