Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитні карти поштою

Кредитні картки – популярний сучасний спосіб оплати багатьох видів товарів і послуг. Для зручності клієнтів багато банків пропонують отримувати кредитні карти поштою Росії. Це дозволяє заощадити чимало часу, яке могло б бути витрачено на оформлення даного платіжного засобу. Однак іноді кредитку надсилають навіть тим, хто ніколи не подавав в банк такої заявки. Як же бути у випадку замовлення карти поштою, або в ситуації, якщо ніким не замовлена, кредитка все ж опинилася в поштовій скриньці?

Кредитна картка на будинок за допомогою поштових послуг

Чимало російських банків розсилають кредитні карти поштою. Щоб отримати платіжний засіб, потрібно зайти на сайт обраного клієнтом банку і залишити заявку на поштове отримання карти. Використання поштових послуг для доставки карт вигідно не тільки клієнтам, які проживають у російській глибинці, а й самим банкам, оскільки мережа банківського обслуговування поступово зростає. Наявність на карті деякої суми коштів дає можливість обслуговування клієнтів в містах, де немає філій певних банків і банкоматів, так як оплата кредитками набуває все більшого поширення. Тим не менш, замовляючи карту, слід уважно прочитати умови її надання: у ряді банків необхідна її активація в одному з офісів при особистому зверненні клієнта. Виключення можуть скласти добросовісні клієнти банку, власники рахунка, або платники за кредитами, яким карта може надсилатися як різновид додаткової послуги.

Як платити присланої поштою кредиткою?

Багато банків, наприклад, Хоум Кредит Банк та інші, надсилають кредитні карти поштою, щоб привернути увагу потенційних або дійсних клієнтів до певних видів кредитів чи іншим продуктам. У цьому випадку одержувач карти повинен дуже уважно вивчити прислане лист, де зазвичай маються папери, які потрібно підписати для активації карти. Після того як зворотне лист з підписом клієнта прийде в банк, карта може бути активована і використовуватися для всіх видів платежів, передбачених договором. У деяких випадках клієнт отримує не справжню карту, а її пластикову копію. Однак і в цьому випадку відправлене в банк відповідь лист стане підтвердженням згоди з умовами використання кредитки, яка буде надіслана поштою через 7-10 днів. Багато серйозних банки для активації присланої поштою карти запрошують клієнтів з паспортами відвідати офіс.

Про що потрібно знати, починаючи використовувати карту?

Якщо надіслана поштою кредитна карта не потрібна, достатньо не відповідати на лист з банку. Однак якщо клієнт активував кредитку, це означає його згоду з умовами її надання. Слід пам’ятати, що кредитна карта вимагає плати за обслуговування, а на надану суму набігатимуть певні відсотки. Навіть без підпису клієнта в договорі активована карта означає згоду з умовами банку.

Щоб кредитні карти, надіслані поштою, стали зручним і вигідним засобом платежів, варто запам’ятати кілька порад:

– Якщо клієнт не потребує кредитці, не потрібно її активувати, відправляючи зворотне лист або телефонуючи в банк. Навіть якщо після активації карта не буде використовуватися як платіжний засіб, з неї будуть списуватися комісійні банку;
– Якщо банк просить перевести деяку суму в якості комісії за активацію карти, швидше за все, це спроба обдурити клієнта. Зазвичай комісійні списуються з рахунку кредитки;
– Те ж саме можна сказати про отримання карти післяплатою – як правило, банки надсилають карту поштою безкоштовно, і для її отримання не потрібно нічого платити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?