Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитні карти: переваги перед готівкою

У нашій країні переважна більшість громадян досі не прийшли до розуміння, що використовувати кредитні карти в повсякденному житті, в порівнянні з готівкою, набагато зручніше і, що важливо, вигідніше. Зверніть увагу на те, які переваги ви отримаєте, якщо оформите на себе одну або кілька кредиток.

Зручність

imageВласник кредитної картки може користуватись своїм банківським рахунком цілодобово. Це дозволяє йому: не брати з собою велику суму готівки; використовувати наявні грошові кошти за необхідності в будь-який час; погашати кредит, поповнювати стільниковий телефон і оплачувати інші послуги без походів по банках і терміналам; вивозити в іншу країну будь-яку суму грошей (гроші на кредитній карті не декларуються); оплачувати товари і послуги в іншій країні (зазвичай платіжна система автоматично робить конвертацію валюти).

Безпека

Кредитна карта забезпечує більш високу безпеку коштів свого власника. Якщо у вас вкрадуть гаманець з великою сумою грошей, то шансів повернути їх у вас практично немає. Якщо ж основна сума ваших коштів зберігається у вас на карті, то при її втраті ви повинні просто зателефонувати в банк і заблокувати кредитку. Таким чином ваші кошти виявляться в цілості. Далі, щоб ними скористатися, достатньо лише написати заяву і отримати нову карту. Підвищити безпеку також дозволяє те, що багато банків пропонують послугу страхування коштів, що знаходяться на рахунку.

Контроль витрат

Пластикова карта дозволяє більш розумно витрачати гроші і контролювати бюджет вашої родини. Ви точно знаєте, скільки грошей у вас зберігається на рахунку і можете робити виписку, щоб зрозуміти, коли і на що саме ви витратили гроші.

Оплата через Інтернет

Сьогодні в Інтернеті можливо придбати що завгодно – від піци до дорогого автомобіля. Якщо у вас немає карти, то для здійснення оплати доведеться бігти в найближчий банкомат, банк, термінал або відділення пошти. Власник кредитної картки може оплачувати послуги онлайн, не виходячи з дому і витрачаючи на це лічені хвилини.

Участь у партнерських програмах

Практично кожен банк має своїх партнерів (турфірми, ресторани, магазини, авіакомпанії ). Ці партнери готові надати кобрендової карти – різні знижки, подарунки і квитки на участь в розіграшах.

Громадяни розвинених країн вже давно оцінили всі зручності користування кредитних карт. Пересічний американець, наприклад, має від 7 до 15 карт різних банків. В Україні всього 60% громадян мають хоча б одну таку карту. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам переглянути свої погляди і почати користуватися цим зручним і безпечним кредитно-платіжним інструментом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?