Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитні карти без довідок про доходи

У наші дні вже важко зустріти людину, у якої немає кредитної картки. Конкуренція на ринку кредитування змушує фінансові організації придумувати різні способи, щоб залучити клієнтів. І багато банки видають кредитні картки без довідок про доходи. Таку ідею одним з перших реалізував банк «Російський Стандарт». Люди з радістю оформляли кредитки без довідок і спустошували картковий рахунок у всіх банкоматах, а вже потім дізналися про високих відсотках і різних прихованих комісіях.

Однак така спрощена форма надання позик сьогодні стає стандартом споживчого кредитування. Після «Російського Стандарту» на другому місці по видачі кредиток без довідки про доходи стоїть Ощадбанк. З одного боку, здається, що отримання картки ніяких проблем не становить, але якщо зіткнутися з цією процедурою ближче, то іноді виникає безліч проблем.

Нічого в цьому дивного і немає, адже безліч російських компаній воліють платити працівникам «сіру» зарплату, показуючи при цьому, податковим інспекціям тільки маленький, «білий» шматочок. Ця схема загрожує проблемами при отриманні кредитів, так як у багатьох випадках розмір «білої» зарплати дуже маленький і існує велика ймовірність того, що банк відмовить у розгляді заявки на видачу кредитної картки. Але це зовсім не означає, що без довідки про доходи можна отримати кредитку.

article462По-перше, позичальник повинен мати наявність постійної реєстрації в районі місцезнаходження банку, а також бути віком від 23 років, але і не старше пенсійного віку. На останньому місці роботи повинен бути стаж не менше трьох місяців. Хоча довідка про доходи і не потрібна, але все одно, якщо ви не вкажете суму свого доходу, навряд чи, вам дадуть кредитну картку. Тому мінімальний дохід потрібно вказувати не менше п’ятнадцяти тисяч. Однак у різних банках вимоги теж зовсім різні, всі уточнюйте на місці.

По-друге, потрібно приготуватися до того, що фінансова організація захоче себе убезпечити, так як видача кредитної карти без довідок про доходи є для банку ризиком втратити свої гроші. Тому первісний ліміт на карті буде невеликий, але він встановлюється на перший час, так як позичальник свою платоспроможність не підтвердив.

Але з часом, якщо людина буде вчасно погашати борги і відсотки по них, сума може і збільшитися. Дуже добре, якщо в тому банку є і ваша зарплатна картка, тоді кредитку видадуть одразу ж, адже зарплатна картка послужить гарантією подальшої платоспроможності позичальника. Але якщо за звичайною кредиткою встановлено пільговий період в 50 або 60 днів, то без підтвердження доходу на нього не розраховуйте.

Довідка є не єдиним критерієм благонадійності клієнта. При її відсутності єдине джерело інформації про позичальника – це кредитна історія. Якщо вона буде позитивною, то в банку підвищиться рівень довіри до людини. Плюсом для банку буде і наявність у позичальника автомобіля або ж нерухомості, а також недавні поїздки за кордон.

Для підтвердження своєї платоспроможності людина повинна надати в кредитну організацію паспорт і код ІПН і заздалегідь зробити їх ксерокопії, щоб не втрачати час дарма. Також знадобляться закордонний паспорт зі штампами паспортного контролю, документи на авто і страховка КАСКО. Якщо є, надайте пластикову картку іншого банку і виписку по зарплаті.

Виходить, підтвердити свою платоспроможність можна і за іншими документами, але ставки за такими кредитках будуть трохи вище. Якщо вас не лякає висока вартість позикових коштів, отримати кредитну карту без довідки про доходи цілком реальна справа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?