Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитні картки: широкий спектр можливостей

Останнім часом кредитні картки набули колосальну популярність. На думку фахівців, цей процес можна пояснити добре поставленої інформацією. Людям не потрібно пояснювати, що пластикові картки володіють широким спектром вигідних переваг. Вони полегшили життя людей. Тепер їм не потрібно вистоювати в довгих чергах і зберігати гроші в банку. Кредитні картки замінили ці процедури.

Поняття «кредитка» і «кредит» відіграють величезну роль у житті громадян тієї чи іншої країни. Вони чимось нагадують кредити, а от з дебетовими картками їх ріднить тільки зовнішній вигляд.

На відміну від дебетових карток, кредитні набувають за особистою ініціативою людини. Якщо ж мова йде про здійснення будь-яких зарплатних процедур, слід говорити про дебетові документах.

Плюси кредиток

kreditnie_karti_shirokiy_spektr_vozmozhnostey-300x199Отже, кредитка – це пластикова банківська картка, яка дає можливість отримувати гроші згідно встановленому договором. У порівнянні з кредитом готівкою, вона володіє багатьма плюсами. Ось деякі з них:

  1. Безпека. Оскільки гроші знаходяться на спеціальному рахунку, а не в певній фінансовій структурі, її можна вчасно заблокувати. Якщо, звичайно ж, в цьому є необхідність. Зазвичай вона виникає у разі втрати картки.
  2. Зручність. Грошові кошти видаються за спеціальними терміналам і через банкомати. Ці процедури можна здійснювати в будь-який час, в будь-якій точці земної кулі і в необхідній кількості. Їх унікальне значення полягає в тому, що вони рятують у багатьох форс-мажорних ситуаціях.
  3. Є можливість різних бонусів і знижок.
  4. У свободі оформлення, зручному користуванні і швидкому перерахування грошових коштів клієнт може не сумніватися. До речі, декларувати гроші під час виїзду з рідної країни не обов’язково.

Чим зумовлений вибір?

Тепер потрібно поговорити про види цих документів. Отже, кредитні картки розрізняють по платіжним системам і розмірами ліміту, який визначать фінансова структура. Стеля при отриманні грошей може залежати від фінансового стану клієнта.

Якщо їм є куди рости, спектр послуг відразу ж починає підніматися подібно тесту на дріжджах. Враховуючи можливі суми ліміту грошових коштів, кредитні карти підрозділяють на:

– Електронні (Cirrus / Maestro і Electron / Plus);

– Класичні (Classic і Mass);

– Платинові (Platinum);

– Елітні (Infinite й World Signia);

– Золоті (Gold).

Найменш дорогими серед названих вважаються електронні картки. Низьке їх обслуговування диктує незначних список послуг. Класичні карти користуються величезною популярністю клієнтів фінансових структур. Платинові і золоті доступні не кожному. Це прерогатива людей з товстими гаманцями. Елітні картки, а відмінності від попередніх, дають можливість своїх клієнтам скористатися широкими послугами особистого банкіра. Зазвичай його можна «викликати» в будь-який час, в будь-якій місцевості. Однак російською ринку елітарні картки поки ще перебувають у зародковому стані.

Платіжні системи

За виготовлення кредиток відповідають платіжні системи. Вони бувають двох видів: міжнародними (Visa, American Express, Eurocard / Mastercard, Diners Club) і національними (Union Card). Картки однією з найбільших систем Visa поширені в усьому світі. Широкий спектр «клубних» послуг забезпечує стародавня платіжна система Diners Club. У Росії величезною популярністю користується система Eurocard / Mastercard. У Канаді та Сполучених Штатах Америки звикли користуватися American Express. Union Card діє тільки на території Російської Федерації. Кожна з них може похвалитися випуском самих різних карт.

Загальні критерії

Основними одержувачами таких документів вважають громадян Росії, які мають прописку, достатній показник середньої заробітної плати і, звичайно ж, працездатний вік. Перед тим, як отримати картку, клієнти пишуть заяву з наданням необхідних документів. Як правило, ця процедура займає не менше трьох-чотирьох днів.

Ще однією істотною перевагою кредитної картки є те, що нарахування певних відсотків поширюється тільки на використану його частина, а не на суму максимальних грошових коштів, якою може розташовувати позичальник.

Основні власники кредитних карток повинні враховувати додаткові витрати. Насамперед йдеться про комісії за виготовлення кредиток, а також за її обслуговування, введення позикового рахунку і безготівкових грошових коштів. Серед найпопулярніших послуг – послуги «мобільного банку» та sms-інформування.

Вибрати, вивчити, визначитися …

При виборі кредитних карток обов’язково потрібно зважувати кожен «мінус» і «плюс». Для початку потрібно:

– Вибрати ту або іншу платіжну систему, яка диктує вибір того чи іншого банку;

– Вивчити всілякі тарифи та банківські послуги;

– Визначити для себе потрібний ліміт коштів (не можна забувати, що показник ліміту протилежний вартості карти).

У наш час одиниці фінансових структур розсилають кредитні картки поштою своїх клієнтів. Вони це роблять тільки для тих, хто вже розрахувався з боргами. Картку можна активувати в будь-який час. Якщо людина раніше не укладав кредитні договори, йому висилають спеціальну анкету на отримання документа. Така система зручна для всіх фінансових структур. Ймовірно, що позичальник сам би не звернувся за кредитом, але коли під рукою знаходиться вже готова картка, ймовірність її використання сягає грандіозних розмірів. Для одержувача це теж істотний плюс. Та й в додаткових доходах можна не сумніватися.

Кредитні картки надають своїм клієнтам широкий спектр унікальних можливостей. Перш за все, мова йде про свободу у виборі місця і часу. Однак головне значення закладено в слові «кредитна». Це говорить про те, що воно обійдеться в копієчку. Тому перед оформленням кредиток потрібно сім разів відміряти і тільки один – відрізати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?