Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитні канікули в зоні АТО

Більшість позичальників, які проживають в зоні АТО, не мають можливості виконувати свої кредитні зобов’язання перед фінустановами. Частина банків вирішила піти назустріч клієнтам, які опинились в складній ситуації, організувавши для них кредитні канікули і списавши все штрафні санкції та пені.
Укрсоцбанк не нараховує пеню за несвоєчасне виконання боргових зобов’язань за кредитами, а також – відміняє всі штрафи. Дане рішення поширюється на штрафні санкції та пеню, нараховані з 01.04.2014 року по кредитах (крім карткових кредитів) клієнтів-фізичних осіб та ФОП в Донецькій і Луганській областях.
Як відзначає відділ кредитних продуктів UniCredit Bank, дане розпорядження буде діяти до стабілізації ситуації в регіоні.

clip_image001

ПриватБанк вже списав штрафи за несвоєчасне погашення кредитів більш 210 тисячам жителів населених пунктів Донецької та Луганської областей, які знаходяться в зоні АТО на Сході України. Подати заявку на списання штрафу можна в будь-якому відділенні ПриватБанку, через Контактний центр за безкоштовним номером 3700 або спеціальну інтернет-сторінку .
Дельта Банк також скасував нарахування штрафних санкцій за прострочені платежі для всіх позичальників банку, які проживають у Донецькій і Луганській областях по всіх кредитних продуктах на період з 1 червня по 30 вересня поточного року.
Банк «Хрещатик» надає кредитні канікули жителям Луганської та Донецької областей, які знаходяться в зоні бойових дій і не мають можливості своєчасно погашати свої кредити на період з 1 червня по 1 вересня, не нараховуючи цьому штрафні санкції та пені.
Варто відзначити, що аналогічні умови, але на необмежений термін, діють і для клієнтів банку, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим.

clip_image002

«Кредобанк» ввів програму сприяння позичальникам Донецької та Луганської областей, яка надає можливість отримати кредитні канікули по сплаті основної суми боргу, відсотків і щомісячних комісій на строк до 3-х місяців, а також скасував нараховані штрафні санкції за умови повної сплати простроченої заборгованості по кредиту до 31 серпня 2014.
Дія програми поширюється на позичальників, які отримали кредит в Донецькому і Кримському відділеннях ПАТ «Кредобанк», а також для клієнтів з Луганської області, які отримали кредити на покупку транспортних засобів. Штрафи, нараховані позичальникам з Донеччини та Криму, скасовуються автоматично після сплати простроченої заборгованості в термін до 31 серпня 2014.
Клієнтам з Луганської області відміни санкцій проводяться на підставі індивідуальних звернень після сплати всієї простроченої заборгованості.
В ОТП Банку з 1 червня по 1 вересня 2014 для жителів Донецької і Луганської областей діє рішення про скасування штрафних санкцій і пені за товарними кредитами, кредитами готівкою, автокредитах і іпотечних кредитах.
Кредитні канікули від ВТБ Банку будуть діяти до 1 січня 2015 року. Це означає, що всі штрафні санкції та пені на даний період скасовуються. Крім цього, до 25 грудня 2014 клієнт може звернутись в банк і написати заяву про реструктуризацію існуючого кредиту, щоб зменшити кредитне навантаження при відновленні процесу оплати кредиту.
Банк «Фінанси та Кредит» також на даний момент не нараховує штрафні санкції і відсотки по кредиту. Кредитні канікули будуть діяти до врегулювання ситуації на Сході країни.

clip_image003

Креді Агріколь Банк скасовує нарахування штрафних санкцій в тому випадку, якщо клієнт проживає в місті, в якому відділення фінустанови припинили свою роботу. Як тільки відділення почнуть працювати, позичальник зможе продовжити оплачувати кредит. Ось тільки потрібно буде внести весь борг, накопичений за останні місяці, відразу. Якщо у клієнта не буде такої фінансової можливості, він зможе написати заяву про реструктуризацію кредиту.
В Платинум Банку також діє акція по списанню пені. У тому випадку, якщо клієнт внесе мінімальний платіж до 25 серпня, всі пені будуть списані за символічну оплату в розмірі 1 копійки. Перед оплатою суму мінімального платежу слід уточнити в банку.
Якщо у Вас є кредит у банку Русский Стандарт , і немає зараз можливості виконувати свої боргові зобов’язання, потрібно звернутись до фінустанови, вказавши причину виниклої ситуації. Заява фіксується, передається в потрібний відділ, після чого банк приймає рішення і повідомляє про нього клієнтові в телефонному режимі.
Варто відзначити, що 14 серпня Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект закону №4313а, яким планується заборонити нарахування штрафів по кредитах для жителів зони АТО. Так що вже дуже скоро отримати можливість оформлення кредитних канікул, зможуть позичальники всіх банків, які проживають у Донецькій і Луганській областях.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?