Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитні канікули для військових.

Вітчизняні фінустанови по черзі запускають програми, спрямовані на підтримку української армії.
У слід за формуванням депозитних пропозицій, які здійснюють відрахування частини прибутку на користь збройних сил, з’явились кредитні канікули для військових.

Одним з перших ідею кредитних канікул для клієнтів, мобілізованих до лав ЗСУ, вирішили втілити в ПриватБанку . 14 травня фінустанова повідомило про відміну нарахування відсотків за кредитами позичальникам, мобілізувати в українську армію.

Як повідомили в банку, скасування нарахування відсотків діє на час проходження військової служби для клієнтів програм споживчого кредитування, кредитування малого бізнесу і користувачів кредитними лімітами на картах. Також на період мобілізації клієнтів банк не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасне погашення кредитних платежів за всіма видами кредитних програм.

Правління банку прийняло рішення скасувати нарахування відсотків за кредитами всім клієнтам, які в цей непростий для України період захищають її цілісність і мирне майбутнє.
Усім клієнтам, які викликані в українську армію, на час проходження служби не будуть нараховуватись відсотки за користування кредитами і штрафи за прострочені обов’язкові платежі.

Для того, щоб скористатись кредитними канікулами, мобілізованим воїнам потрібно звернутись в одне з відділень ПриватБанку, або ж зв’язатись з сервісним центром фінустанови. Для підтвердження проходження військової служби достатньо надіслати банку копію військового квитка, де вказана дата мобілізації.

Приблизно в той же час прийняли рішення піти на зустріч мобілізованим воїнам і в Укргазбанку . Голова Правління фінустанови закликав своїх колег підтримати силовиків у цей важкий для України час.

Наприкінці минулого тижня до вищеописаної ініціативи приєднався і Дельта Банк . Фінустанова запустило програму «Допомога 2014», якою передбачено отримання клієнтами Дельта Банку, яких мобілізували в армію навесні-влітку 2014 року, «кредитних канікул» на 6 місяців по карткових і споживчих кредитах.

Для того, щоб скористатись перевагами програми «Допомога 2014», позичальникові або родичу позичальника достатньо надати документ про призов в армію, пред’явивши військової квиток і / або оригінал довідки про прийняття на строкову службу з печаткою військової частини, звернувшись у банк зручним для нього способом: до найближчого відділення банку; поштою за адресою: вул. Фрунзе, 39, м. Київ, 04080; на електронну адресу: press@deltabank.com.ua ; за допомогою факсу: (044 496 36 87). Документи для участі у програмі приймаються з 22.05.2014 р. по 31.08.2014 р.

Швидше за все, кількість банків, що пропонують особливі умови погашення кредитів для клієнтів, мобілізованих до лав ЗСУ, буде зростати.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?