Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредитна карта в день звернення: як її отримати?

Експрес-кредити готівкою – явище давно не нове на нашому ринку. А ось експрес-видача безготівкових кредитів, тобто кредитних карт, ще тільки починає набирати обертів. У цій статті ми розповімо про можливості отримання кредитних карт в день звернення.

Перш за все, слід обмовитися: саму кредитну картку прямо в день звернення можна отримати буквально в декількох банках. Більшість кредитних установ, в яких є такий продукт, пропонує лише прискорену процедуру розгляду заявки на кредитний «пластик», а сама карта видається через кілька днів (наприклад, приходить поштою). Справа в тому, що банку необхідно час не тільки на прийняття рішення про надання кредиту, але і на процес випуску картки. Якщо пластикових карт в даному банківському відділенні достатньо, банк зможе видати позичальникові карту в той же день, коли було прийнято рішення (ця процедура в різних банках займає, як і у випадку кредиту готівкою в день звернення , від 15 хвилин до 1-2 годин) .

Припустимо, позичальник з ранку заповнив на сайті банку (або в його відділенні) онлайн-заявку на отримання кредитної картки , і через пару 81-300x224годин отримав від банку позитивне рішення. За цей час банк, зрозуміло, не зможе уважно вивчити фінансовий стан позичальника – як максимум він з’ясує, яка його кредитна історія. Виходячи з цього, банк швидше за все запропонує високі відсотки по «експрес-карті». Звідси – порада: якщо ви хочете отримати кредитну карту прямо в день звернення і знаєте, що в даному банку така послуга є, потрудіться заздалегідь зібрати максимально повний пакет документів (довідка з роботи, форма про доходи). Добре, якщо ви – зарплатний клієнт обраного банку: в такому випадку ці довідки представляти не знадобиться.

Втім, існують кредитки «миттєвого випуску» та з пільговим періодом. Так, «Приватбанк» пропонує кредитну карту з безкоштовним обслуговуванням «уныверсальна»: вона випускається безпосередньо в день звернення, кредитний ліміт по ній може досягати 30000 під 39% річних, а пільговий період кредитування – до 55 днів, при цьому клієнт може розміщувати на картці власні кошти і отримувати на неї додатковий дохід. Докладніше про кредитних картах з грейс-періодом ми вже писали.

Таким чином, процентні ставки по експрес-кредитах в безготівковій формі досить високі, а умови не відрізняються особливою м’якістю (як і умови по "миттєвим" кредитах готівкою). Про це слід пам’ятати всім, хто не бажає витрачати час в очікуванні, поки банк виготовить заповітну пластикову карту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?