Новини світу кредитування та банківських послуг.

Кредит за годину за паспортом – моментальний кредит за 1 годину

З розвитком торговельних мереж з’являється все більше і більше можливостей для отримання кредиту. Якщо раніше споживчий кредит можна було оформити, як мінімум, за один день, то зараз гроші ви отримаєте, що називається, «не відходячи від каси». Як правило, достатньо лише паспорта та одного вільного години.

Моментальний кредит можна отримати готівкою, на будь-які цілі, або в магазині, при покупці того чи іншого товару. Досить часто представники банків знаходяться в тих торговельних залах, де продають меблі, побутову та комп’ютерну техніку та інші подібні товари.

Кредит за годину можна оформити в банку Хоум Кредит . Ви зможете отримати суму до 250 тисяч на термін до 4 років. Зрозуміло, це максимальні цифри. Як правило, розмір кредиту і термін менше і залежать виключно від рівня ваших доходів. На оформлення кредиту досить півгодини.

Кредит за годину за паспортом можна отримати безпосередньо в магазині або в найближчому представництві банку. Такі кредити пропонують Російський Стандарт, Альфа Банк і безліч інших організацій подібного типу. Російський Стандарт, приміром, пропонує суму до одного мільйона рублів на термін до 3 років. Гроші не видаються готівкою, а перераховуються на рахунок магазину, де ви робите покупку.

Кредит за 1 годину: переваги і недоліки

Чим так вигідний моментальний кредит, і чим він відрізняється від стандартних споживчих програм?

Мабуть, головним (а іноді і єдиним) перевагою такого продукту є його доступність. Якщо вам терміново потрібні гроші на невідкладні потреби, ви можете просто прийти в банк, пред’явити паспорт і, можливо, ще кілька документів – і через годину отримати невелику суму. Розмір залежить Kupit_kach_oborudovanie_2-300x199від ваших доходів. Чим менше сума, яка вам потрібна, тим швидше ви отримаєте згоду.

Крокова доступність – перевага і тих кредитів, які оформляються безпосередньо в магазинах. Ви вибираєте товар, відкладаєте його, звертаєтеся до представника банку і отримуєте можливість зробити покупку, не маючи при собі ні рубля. Для оформлення буде потрібно лише паспорт, дані по доходах можна пред’явити в усній або письмовій формі, без підтверджень.

Більшість банків, що пропонують оформити кредит готівкою за годину, не вимагає цілого пакету документів. Необхідний лише паспорт чи інший документ, що посвідчує особу.

Зрозуміло, жоден банк не буде ризикувати, не маючи достатніх до цього підстав. А підстави є – висока прибутковість подібних кредитів. Моментальний кредит обійдеться вам дорожче, ніж звичайний: високі процентні ставки покликані убезпечити фінансовий стан банку від тих, хто в подальшому не зможе виплачувати гроші.

Ще один недолік (якщо цю особливість можна так назвати) – невеликий розмір. Сума вираховується таким чином, щоб ви змогли виплачувати гроші вчасно в будь-якому випадку. Розмір щомісячного платежу може складати 500-2000  або трохи більше – в залежності від рівня доходів, терміну та регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?